Porady prawne

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Horacy
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2021, 10:25

Porady prawne

Post autor: Horacy »

Witajcie forumowicze. Czy korzystaliście kiedykolwiek z porad prawnych? Mnie faktycznie kilka razy potrzebny był radca prawny z Łodzi. Jak myślicie, trudno jest znaleźć kogoś odpowiedniego? Mam na myśli to, że radców nie brakuje, ale zawsze chcemy trafić na kogoś, kogo bez wahania można nazwać specjalistą. Na pewno się ze mną zgodzicie.
Michał78

Re: Porady prawne

Post autor: Michał78 »

Ja korzystałem jakiś czasu temu z usług kancelarii radcy prawnego Jakuba Wysokiego w Gdańsku https://www.radcawysocki.pl/ i zdecydowanie jestem z tych usług zadowolony i jestem wstanie polecić usługi tej kancelarii. A czy trudno było mi znaleźć takiego specjalistę? W sumie to nie, sugerowałem się po opiniach.
Awatar użytkownika
tomi2
Posty: 85
Rejestracja: 18 wrz 2019, 14:43

Re: Porady prawne

Post autor: tomi2 »

Jeśli o mnie chodzi to ja z porady i pomocy prawnej korzystałam dwa razy i to z tej samej kancelarii adwokackiej Węgłowski w Szczecinie. To co mnie ujęło to nie tylko skuteczność działań, ale zaangażowanie i indywidualne podejście. Na tej kancelarii można polegać.
elkiś

Re: Porady prawne

Post autor: elkiś »

Na ta tej stronie https://insito-odszkodowania.uk/odszkod ... za-smierc/ znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych informacji, jeśli chodzi o odszkodowanie za śmierć w UK. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć i przede wszystkim na tej podstawie podjąć dobrą decyzję. Moje zdanie jest takie, że należy zawsze walczyć o należne pieniądze i się nie poddawać.
Martuś

Re: Porady prawne

Post autor: Martuś »

Kancelaria Radcy Prawnego Legal Consulting - Mateusz Romowicz https://www.kancelaria-gdynia.eu/rozlic ... ynarzy.htm od wielu lat świadczy usługi w zakresie rozliczeń podatkowych marynarzy w Polsce. Pomaga w jak najkorzystniejszych rozliczeniach podatkowych marynarzy.
żanetta

Re: Porady prawne

Post autor: żanetta »

To ja wam podrzucam namiar na stronę, gdzie prawnicy udzielają porad prawnych on-line. Super to jest rozwiązanie, szybko, wygodnie i bezpiecznie w okresie pandemii możecie uzyskać porady dotyczące waszych problemów prawnych. U mnie super się to sprawdziło. Tu ta strona internetowa: https://kpbo.pl/oferta Ja bardzo się cieszę, że tu trafiłam.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 164
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Porady prawne

Post autor: mayczak »

Jeśli problem czy sprawa jest związana z przepisami prawnymi, to zawsze zdecydowanie lepiej się poradzić. Samemu odnaleźć się w tym wszystkim, zrozumieć te wszystkie paragrafy łatwo nie jest. Gdybym miał polecić, to byłby to dobry adwokat Gliwice https://legaleo.pl/ . Z kilku powodów: indywidualnego podejścia, zaangażowania, oczywiście wiedzy i doświadczenia. Tym bardziej, że w różnych dziedzinach prawa ta kancelaria się specjalizuje.
AnielaT

Re: Porady prawne

Post autor: AnielaT »

Jeśli jesteście z Bydgoszczy i potrzebujecie profesjonalnej porady prawnej to polecam kancelarię Karola Brysia - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Jego kancelaria każdemu klientowi zapewnia indywidualne, profesjonalne podejście do sprawy oraz pełną dyskrecję. Działa szybko, efektywnie i z pełnym zaangażowaniem. Mecenas prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, medycznego, pracy, gospodarczego. Udziela ona porad prawnych, sporządza pisma procesowe, opinie i analizy prawne, umowy cywilno-prawne, prowadzi negocjacje, a także oczywiście reprezentuje klientów przed sądami w charakterze pełnomocnika procesowego, obrońcy lub oskarżyciela posiłkowego.
ODPOWIEDZ