Portfel

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Fredka
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:01

Portfel

Post autor: Fredka »

Chce kupić na prezent mojemu bratu portfel pomyslałam o takim Który widziałam na tej stronie . Chyba coś takiego jest teraz na czasie? Sądzicię że 19 latek bedzie z takiego prezentu zadowolony? Bo wydaje mi sie, ze jak już kupowac coś to najlepiej stawiać na praktyczne prezenty.
Awatar użytkownika
Ela012
Posty: 37
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:22

Re: Portfel

Post autor: Ela012 »

Jeśli chcesz zrobić bratu prezent, który go bardzo ucieszy i zapamięta go na długo, to warto rozważyć lot paralotnią - https://www.prezentzycia.pl/pl/o/Lot-paralotnia/Wroclaw Większość facetów marzy właśnie o takich atrakcjach i chętnie im się oddają. Jednak nie zawsze potrafią sami wpaść na to, żeby sobie wykupić taką rozrywkę. Dlatego czasami trzeba to zrobić za nich :D
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Portfel

Post autor: markos »

Ja mam materiałowy dobrze mi służy, jest porządnie uszyty
Awatar użytkownika
Mela
Posty: 100
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Portfel

Post autor: Mela »

Portfel to na pewno dobry prezent dla każdego, warto jednak wiedzieć, czy akurat ta osoba nie ma już jakiegoś w miarę nowego, porządnego portfela:) Jak będziecie szukać eleganckiego portfela to zerknijcie sobie na stronkę https://www.galante.pl/portfele-meskie Mają tu skórzane portfele bardzo dobrych marek, w tym też i świetne dla facetów bilonówki, portfele na karty.
Awatar użytkownika
Hector Salamanca
Posty: 52
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:56

Re: Portfel

Post autor: Hector Salamanca »

Jeżeli nie ma porządnego portfela to najwyższa pora żeby w końcu dostał, najlepiej aby był to skórzany portfel z jakiejś dobrej firmy jak np Money Kepper. Za pewne nie będzie go szybko wymieniał a taki portfel posłuży mu naprawdę długo.
Awatar użytkownika
Zośkaka
Posty: 15
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:28

Re: Portfel

Post autor: Zośkaka »

Jesli nie jesteś pewna, to może lepiej zapyta co by chciał :p
śkin

Re: Portfel

Post autor: śkin »

Muszę kupić portfel męski duży (taki elegancki, nie "sportowy") na prezent. Ma być jak najbardziej porządny, żeby wytrzymał długo i nie rozwalał się. Możecie polecić jakąś dobrą firmę produkującą takie porządne portfele? Żeby jednocześnie nie kosztowały też kilkaset złotych... Wiem, że jak chcę naprawdę super porządny, to powinnam tyle wydać, ale ja szukam właśnie takiego, który jest niezły i w dobrej cenie.
Hańka

Re: Portfel

Post autor: Hańka »

Jak szukasz czegoś wyjątkowego to zerknij na oferty do https://paoloperuzzi.it/blog/111_nowa-k ... anych.html . Mają tam wiele ciekawych portfeli nawet z ochroną danych osobowych. Każdy może coś tam kupić fajnego w rozsądnej cenie i szybką wysyłką.
włoski36

Re: Portfel

Post autor: włoski36 »

Nielubieludzi pisze: Chce kupić na prezent mojemu bratu portfel pomyslałam o takim Który widziałam na tej stronie . Chyba coś takiego jest teraz na czasie? Sądzicię że 19 latek bedzie z takiego prezentu zadowolony? Bo wydaje mi sie, ze jak już kupowac coś to najlepiej stawiać na praktyczne prezenty.
Myślę, że to taki wiek, że zarabia się pierwsze pieniążki :) Na pewno mu się sprzyda.
-
Przedłużanie Włosów
doruś

Re: Portfel

Post autor: doruś »

Szukam fajnego sklepu, gdzie mają w sprzedaży portfele, ale zależy mi na dobrej jakości najlepiej to skórzane, bo ma być to prezentem dla mojego brata na okrągłe urodziny, chyba że macie jakiś inny pomysł na fajny prezent, dla faceta, bo ja nie bardzo się znam na tym co facetowi potrzebne.
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: Portfel

Post autor: finky »

doruś pisze: Szukam fajnego sklepu, gdzie mają w sprzedaży portfele, ale zależy mi na dobrej jakości najlepiej to skórzane, bo ma być to prezentem dla mojego brata na okrągłe urodziny, chyba że macie jakiś inny pomysł na fajny prezent, dla faceta, bo ja nie bardzo się znam na tym co facetowi potrzebne.
Tutaj masz portfele skórzane męskie z grawerem https://betlewski.com/kategoria-produkt ... -grawerem/ To dobry pomysł na prezent dla faceta.
ODPOWIEDZ