Program do faktur

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
AliceFromParis

Program do faktur

Post autor: AliceFromParis »

Cześć :) Od jakiegoś już dłuższego czasu, prowadzę z powodzeniem firmę ze dekoracjami do wnętrz. Wszystko fajnie, jestem zadowolona ze sprzedaży itd. Ale.... bardzo bym chciała znaleźć jakiś program do faktur online, gdzie np bez problemu miałabym integrację z drukarką fiskalną. Bardzo by na tym zależało, bo chciałabym by paragony drukowały się bez konieczności podłączenia z komputerem. Druga rzecz na której mi zależy to integracja z allegro. A mianowicie chciałabym mieć szybki wgląd do wystawionych aukcji i bieżącą kontrolę sprzedaży. Poleci ktoś coś ?
freniś456

Re: Program do faktur

Post autor: freniś456 »

AliceFromParis pisze: Cześć :) Od jakiegoś już dłuższego czasu, prowadzę z powodzeniem firmę ze dekoracjami do wnętrz. Wszystko fajnie, jestem zadowolona ze sprzedaży itd. Ale.... bardzo bym chciała znaleźć jakiś program do faktur online, gdzie np bez problemu miałabym integrację z drukarką fiskalną. Bardzo by na tym zależało, bo chciałabym by paragony drukowały się bez konieczności podłączenia z komputerem. Druga rzecz na której mi zależy to integracja z allegro. A mianowicie chciałabym mieć szybki wgląd do wystawionych aukcji i bieżącą kontrolę sprzedaży. Poleci ktoś coś ?
Jaki program wybrać?
PatiSte

Re: Program do faktur

Post autor: PatiSte »

AliceFromParis pisze: Cześć :) Od jakiegoś już dłuższego czasu, prowadzę z powodzeniem firmę ze dekoracjami do wnętrz. Wszystko fajnie, jestem zadowolona ze sprzedaży itd. Ale.... bardzo bym chciała znaleźć jakiś program do faktur online, gdzie np bez problemu miałabym integrację z drukarką fiskalną. Bardzo by na tym zależało, bo chciałabym by paragony drukowały się bez konieczności podłączenia z komputerem. Druga rzecz na której mi zależy to integracja z allegro. A mianowicie chciałabym mieć szybki wgląd do wystawionych aukcji i bieżącą kontrolę sprzedaży. Poleci ktoś coś ?
Hejka. Wiesz co, jest taki program jak wfirma do wystawiania faktur. Zajrzyj sobie tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Moim zdaniem super sprawa, bo masz możliwośći skorzystania z promocji teraz przez okres 12 miesięcy z kodem rabatowym.
Wioletta

Re: Program do faktur

Post autor: Wioletta »

PatiSte pisze:
AliceFromParis pisze: Cześć :) Od jakiegoś już dłuższego czasu, prowadzę z powodzeniem firmę ze dekoracjami do wnętrz. Wszystko fajnie, jestem zadowolona ze sprzedaży itd. Ale.... bardzo bym chciała znaleźć jakiś program do faktur online, gdzie np bez problemu miałabym integrację z drukarką fiskalną. Bardzo by na tym zależało, bo chciałabym by paragony drukowały się bez konieczności podłączenia z komputerem. Druga rzecz na której mi zależy to integracja z allegro. A mianowicie chciałabym mieć szybki wgląd do wystawionych aukcji i bieżącą kontrolę sprzedaży. Poleci ktoś coś ?
Hejka. Wiesz co, jest taki program jak wfirma do wystawiania faktur. Zajrzyj sobie tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Moim zdaniem super sprawa, bo masz możliwośći skorzystania z promocji teraz przez okres 12 miesięcy z kodem rabatowym.
Czytałam na ten temat artykuł tutaj https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-prog ... -sprzedazy faktycznie fakturowanie jest w tym wypadku za darmo przez rok czasu. Na pewno jest to super rozwiązanie dla branży e-commerce.
dariaa

Re: Program do faktur

Post autor: dariaa »

Widzę, że poszukujecie program do faktur za darmo , a kojarzycie Intaxo? Mi znajomy jakiś czas temu wspomniał o nim i naprawdę jestem zainteresowana jego możliwościami i jego funkcjonalnością. Myślę, że warto zwrócić na niego, bo nawet i zagraniczne faktury można wystawiać.
ODPOWIEDZ