Proszę o pomoc z blogiem

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Daria Rubanką

Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Daria Rubanką »

Ja się nazywam Daria Rubanka, jestem studentką i łączę studia z pracą. Od trzech lat pracuję jako korepetytor z języka angielskiego, i to każdego dnia przynosi mi wiele satysfakcji i korzyści. Zaczęłam się uczyć języka angielskiego, jeszcze będąc dzieckiem, i po dziś poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. Oprócz pracy studiuję na uczelni wyższej dziennikarstwo, a wiedza języków obcych bardzo mi pomoże w moim przyszłym zawodzie. Korepetycje dają mi możliwość ciągłej praktyki języka angielskiego, a ten fakt, że mogę kogoś nauczyć i się podzielić wiedzą, bardzo mnie cieszy. Chociaż w tym momencie jeszcze nie do końca zdecydowałam co do mojej przyszłości, wiem, że wszystko jeszcze jest przede mną, a także że na pewno nie porzucę angielski. Planuję się rozwijać w zakresie dziennikarstwa międzynarodowego i korepetycji, by łączyć te dwa zawody. W tym blogu chciałabym się podzielić moim doświadczeniem i zachęcić ludzi do nauki języka angielskiego. Chciałabym pokazać, że ten cel jak najbardziej jest możliwy do osiągnięcia i że nie trzeba się bać, lecz się uczyć i mieć wielkie aspiracje.
Polecam mój blog https://blog-korepetycje-angielskiego.blogspot.com/
Jakie tematy was interesują? proszę o pomóc :D
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 32
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:50

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Katarzyna »

Gdy ja zaczęłam moją przygodę z zakładaniem firmy, stwierdziłam, że sama nie poradzę sobie ze stroną internetową, oprogramowaniem do firmy itd. Dlatego zdecydowałam się na helpdesk Wrocław. Jest to tanie rozwiązanie, w porównaniu do zatrudniania informatyka na etat, jednak niemniej skuteczne.
ODPOWIEDZ