Prywatny dom opieki

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Olaf232123
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2019, 15:29

Prywatny dom opieki

Post autor: Olaf232123 »

Poszukuję sprawdzonego domu opieki dla osób starszych w okolicy Warszawy. Zależy mi na specjalistyznym personelu, dobrej i rzetelnej opiece, dobrych warunkach i dużym terenie wokół domu, aby osoba na chodzie nie była skazana na siedzenie w 4 ścianach. Podpowiedzcie proszę.
Awatar użytkownika
piłka
Posty: 49
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:19

Re: Prywatny dom opieki

Post autor: piłka »

Ja uważam, że takie miejsce to bardzo dobre rozwiązanie. Warto poważnie wziąć je pod uwagę. Na przykład w Łodzi możecie zwrócić uwagę na https://www.familia.lodz.pl/. To będzie dobry wybór.
Awatar użytkownika
Oglik
Posty: 107
Rejestracja: 14 mar 2019, 21:36

Re: Prywatny dom opieki

Post autor: Oglik »

Często jest tak, że samemu nie można podołać opiece nad starszą osobą a chce się dla niej wzorcowych warunków, więc dom opieki jest najlepszym rozwiązaniem. Ja mam babcię w Nowym Dworze Mazowieckim w ZOLu Dom Rodzinny. Ma tam i dobre warunki i dobrą opiekę. To dla nas najważniejsze.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:34

Re: Prywatny dom opieki

Post autor: Kamilla36 »

Moim zdaniem dom opieki to świetne rozwiązanie dla osób starszych. Nikt nie lubi być dla kogoś ciężarem, a siedzenie we własnym domu czy mieszkaniu samemu na pewno nie uszczęśliwia żadnego seniora. Na stronie: http://domseniora24.pl/ jest oferta na prawdę dobrego domu dla seniora. W takim miejscu, w śród innych seniorów z dobrą opieką, osoba starsza na pewno będzie szczęśliwa :)
Awatar użytkownika
Diana
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2021, 12:58

Re: Prywatny dom opieki

Post autor: Diana »

Prywatnie zawsze pewniej.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 228
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Prywatny dom opieki

Post autor: markos »

Koniecznie sobie sprawdźcie DDP Seniorek z Rudy Śląskiej. Tu ich strona: http://ddp-seniorek.pl/ Ta placówka to dom opieki dziennej, świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują opieki dla swoich bliskich w godzinach, gdy sami są w pracy. Nasz dziadek przebywa w godzinach dziennych w tym ośrodku i ma tam dobrą opiekę: 3 posiłki, terapię zajęciową, ćwiczenia pamięci itd. Dobrze, ze trafiliśmy na ten ośrodek.
Awatar użytkownika
Plandobrymam
Posty: 44
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:30

Re: Prywatny dom opieki

Post autor: Plandobrymam »

Może też sami zdecydujecie się na opiekę nad osobą starszą? Wiele osób decyduje się na taki krok. Myślę, że to nie jest nic prostego, ale nie każdego stać na wysłanie osoby starszej do takiego miejsca. Zerknijcie sobie tu na stronkę https://www.brandvital.eu/produkty-medy ... litacyjne/ Na pewno przy opiec nad seniorami świetnie sprawdzą się proponowane tu łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe i inny sprzęt niezbędny do domowej rehabilitacji.
Dżoanna

Re: Prywatny dom opieki

Post autor: Dżoanna »

A rozważałaś zamiast domu opieki to opiekę domową np. godzinową? Pol Ar serwis oferuje takie usługi, zerknij sobie do nich na stronę https://pol-arserwis.pl/promocja/ Teraz nawet mają jeszcze promocje. To i ta wychodzi korzystniej niż dom opieki, a i masz bliską osobą w domu, przy sobie.
ODPOWIEDZ