Przedszkole - prywatne?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Plandobrymam
Posty: 44
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:30

Przedszkole - prywatne?

Post autor: Plandobrymam »

Nie wiem czy uda mi się zapisać dziecko do przedszkola państwowego, zostanie mi tylko prywatne. W okolicy mam Te Vizje Okopowa, opcja o tyle jest interesująca bo od razu w tym miejscu można zapisać dziecko do podstawówki i Liceum, wszystko w jednym miejscu. Kto z was już zapisywał dzieci do prywatnych placówek?
Izikaś

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: Izikaś »

Akurat z przedszkolem nie miałam do czynienia, ale Te Vizja Okopowa jest mi bardzo dobrze znana. Zapisałam tu jedno z moich dzieci, ale później to i córkę przepisałam do tego miejsca. Nie tylko wygodnie ze względu na lokalizacje, zawsze coś tu dojeżdża, ale i właśnie angielski jest na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Mela
Posty: 101
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: Mela »

Czemu nie;) Każdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej, a z tego co widzę to takie przedszkole będzie super opcją z myślą o przyszłości, bo języki to przyszłość :) Ja na całe szczęście jeszcze mam czas na takie wybory no ale warto śledzić sytuacje i się już powoli orientować.
Witkaś

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: Witkaś »

I jest to przekonujący argument, to że praktycznie w jednym miejscu zaliczycie już wszystko dla dziecka. Nie trzeba będzie wprowadzać stresujących zmian:) No ale sama opcja z prywatnym przedszkolem też mnie zaciekawiła. Muszę też wziąć pod uwagę Te Vizje. Oglądałam ich ofertę i wygląda to genialnie!
Awatar użytkownika
Lelek
Posty: 200
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: Lelek »

Rzeczywiście z tą punktacją i dostaniem się do państwowego przedszkola to może być różnie. My też mieliśmy problem i musiałam na szybko szukać czegoś innego. Nie masz co się przejmować bo Te Vizja na pewno Cię zadowoli a cenowo wyjdzie może i podobnie jak państwowe... Wiele rzeczy za które trzeba płacić normalnie tu macie je w cenie.
joaśka kapusta

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: joaśka kapusta »

Miej na uwadze, że to właśnie wykształcenie pozytywnych skojarzeń związanych z językiem obcym zaprocentuje w przyszłości tym, że młody człowiek sam będzie czuł potrzebę uczenia się języków i nikt nie będzie musiał go do tego szczególnie zachęcać. Poczytaj o tym więcej https://pulsbydgoszczy.pl/2021080542085 ... dla-dzieci. Dla dzieci nauka języka to zabawa i przyjemność.
Krzyś

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: Krzyś »

Przedszkole prywatne, często przygotuje Twoje dziecko, o wiele lepiej do przygody z szkołą. Jeśli szukasz prywatnego przedszkola w Warszawie, to polecam ich https://fiqmiku.pl/. Posiadają wiele zajęć dodatkowych. Dużym plusem jest ich nacisk na język angielski, który jest tam drugim językiem w jakim się porozumiewają.
Armańta

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: Armańta »

Hej. Oczywiście, że warto wysłać dziecko do prywatnego przedszkola. Mój malec chodzi do takiego i super się uczy, do tego Panie z nim pracujące są mega pozytywne. Z innymi dziećmi synek się bezproblemowo integruje. Ja znalazłam je na tej wyszukiwarce
https://www.dlababelka.pl/firmy/polska/ ... 20prywatne. Szczerze Ci ją polecam, bo na pewno znajdziesz na niej odpowiednią placówkę w swojej okolicy.
alina1

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: alina1 »

My wybraliśmy przedszkole publiczne i jesteśmy z niego zadowoleni. Jest to Przedszkole Złota Rybka Białołęka, Warszawa: http://przedszkole.warszawa.pl/ . Polecam Wam tę placówkę, córka bardzo chętnie chodzi, nie skarży się na nic. Myślę, że i Wy będziecie z niego zadowoleni.
mayczak444

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: mayczak444 »

Dobre przedszkole to takie, w którym znajdziesz odpowiednie zajęcia dla dziecka i super kadrę, która zna się na dzieciach i lubi swoją pracę. Koleżanka zapisała ostatnio córkę do http://www.alaikot.pl/ Najlepsi ludzie. Super zajęcia. Uważam, że takie miejsce warto wybierać i jednocześnie polecać.
kamila66

Re: Przedszkole - prywatne?

Post autor: kamila66 »

Osobiście uważam, że przedszkole prywatne jest bardzo dobrym wyborem. My byliśmy na dniach otwartych w wielu przedszkolach, zarówno prywatnych jak i publicznych i najbardziej spodobało nam się w Te Vizji Wawer. Panie przedszkolanki są bardzo sympatyczne, mają świetne podejście do dzieci i potrafią zorganizować wszystko tak żeby był czas i na zabawę i na naukę, która swoją drogą odbywa się przez zabawę i dzieci chętniej biorą w tym udział. Polecamy Te Vizję z całego serca.
ODPOWIEDZ