Przydatna informacja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Mikhailit

Przydatna informacja

Post autor: Mikhailit »

Witam. Pomoge Ci rozwiazac problemy z Twoja strona. Z moja pomoca Twoja strona moze stac sie znacznie czesciej odwiedzana i bardziej dochodowa. Wiem, jak przyciagnac docelowych uzytkownikow do witryny i zwiekszyc konwersje. Tworze, aktualizuje i promuje strony internetowe od 2004 roku. Wspolpracuje zarowno z projektami handlowymi, jak i informacyjnymi. Niskie stawki.

Jestem Ukraincem, ktory ostatnie tygodnie finalizowalem w rosyjskiej firmie IT. Teraz zdecydowalem sie ponownie zaczac swiadczyc uslugi prywatny specjalista. Ponadto mam wystarczajaco duzo doswiadczenia i wiedzy.

wykonuje nastepujace czynnosci:

1. Promocja serwisu w wyszukiwarkach. Pomoge Ci przeniesc Twoja witryne na pierwsze miejsca dla zapytan, ktore Cie interesuja.

2. Poprawianie bledow i udoskonalanie stron. Pomoge, aby Twoja strona byla jak najwyzszej jakosci i spelniala wymagania wyszukiwarek. Pracuje nad identyfikacja i eliminacja bledow, zwiekszeniem konwersji, przyspieszeniem ladowania strony itp. Zajmuje sie roznymi zagadnieniami, od kodu po projekt.

3. Tworzenie witryn. Zajmuje sie tworzeniem stron roznego typu.

4. Tworzenie, wypelnianie i promocja grup i kanalow w sieciach spolecznosciowych (youtube, vkontakte, facebook itp.).

5. Pracuj z recenzjami. Tworzenie i promocja dobrych recenzji w Internecie, usuwanie i zmniejszanie widocznosci zlych.

6. Rozne rodzaje mailingow na podstawie selekcji z moich baz danych dla Twojej firmy. Zajmuje sie nastepujacymi mailingami: mailingi e-mailowe, mailingi na formularzach zwrotnych, mailingi na czatach na stronach internetowych, mailingi na profilach spolecznosciowych.

7. Jest wiele innych rzeczy, w ktorych moglbym ci sie przydac.

Aby sie ze mna skontaktowac, napisz na ten e-mail: mikhailrt85@gmail.com