Psycholog

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
izkasala
Posty: 59
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:31

Psycholog

Post autor: izkasala »

Jakiego psychologa moglibyście mi polecic? mam problem z samoakcpetacją, chce by ktoś mnie wkońcu wysłuchał, słyszałam że http://poradniasalomon.com.pl ta poradnia posiada bardzo dobrych specjalistów i panuje tutaj świetna atmosfera, ktoś z was korzystał?
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: Psycholog

Post autor: freddy »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola i rozglądacie się za sprawdzonym specjalistom, który zaoferuje wam pomoc psychologiczną to polecam wam skontaktować się z http://psycholog-opole-maslankowska.pl/ Sam otrzymałem tam specjalistyczną pomoc, której potrzebowałem.
Awatar użytkownika
Kajtek66
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2020, 12:54

Re: Psycholog

Post autor: Kajtek66 »

Zdecydowanie polecam tą stronę z psychologiem: https://www.opole.pzuzdrowie.pl/
Awatar użytkownika
Hector Salamanca
Posty: 52
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:56

Re: Psycholog

Post autor: Hector Salamanca »

Psycholog w obecnych czasach to nieoceniona pomoc, coraz więcej osób ma stany lękowe, depresje i inne zaburzenia. Niestety zdarza się to również wśród dzieci, dlatego warto aby psycholog dziecięcy Kraków pomógł już na samym początku.
Awatar użytkownika
emmanuel.gaylord
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:48

Re: Psycholog

Post autor: emmanuel.gaylord »

Ja w poprzednich latach, byłam po rozwodzie. Gdyby nie psycholog, który poleciła mi moja przyjaciółka, obawiam się, że trudno byłoby mi zacząć nowe życie.

_____________
psycholog
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 227
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: Psycholog

Post autor: kozi44 »

moim zdaniem warto się skontaktować z panią Aleksandrą Mroczko, gdyż jest ona świetnym psychologiem i zarazem coach wrocław Ma odpowiednie podejście do ludzi, jest pełna optymizmu. Pomogła wielu osobom. Także myślę że i Ty rozwiązesz swoje problemy z jej pomocą
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 236
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Psycholog

Post autor: elmo »

Pomoc psychologa jest często nieoceniona. Czasem wystarczy jedna czy dwie rozmowy i patrzy się na problem z zupełnie innej strony. Można teraz dzięki https://www.centrumdobrejterapii.pl/spe ... ychologia/ uzyskać taką poradę zupełnie online. A do wyboru ma się wielu doświadczonych psychologów, którzy chętnie pomogą.
Awatar użytkownika
olittel
Posty: 2
Rejestracja: 02 cze 2020, 12:27

Re: Psycholog

Post autor: olittel »

Czy ktoś z Was korzystał z psychologa online?
Awatar użytkownika
hkoepp
Posty: 6
Rejestracja: 04 cze 2020, 13:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Psycholog

Post autor: hkoepp »

Muszę w końcu udać się do takiego specjalisty... porozmawiać z kimś...
Awatar użytkownika
anula
Posty: 91
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Re: Psycholog

Post autor: anula »

Zdarza się, że w sytuacjach trudnych, kryzysach lub po prostu przy wątpliwościach dot. życiowych wyborów szukamy pomocy i wsparcia u bliskich. Jednak nic nie pomoże nam tak, jak wizyta u psycholga. Sprawdźcie ten artykuł https://wetalk.pl/blog/czym-sie-rozni-w ... yjacielem/ - na pewno da wam do myślenia.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Psycholog

Post autor: paskan »

Nie ma się czego wstydzić i choć nie dotyczy to mnie, to niebawem mam nadzieję, że uda mi się namówić brata potrzebna mu psychoterapia Bydgoszcz ma wielu dobrych specjalistów np. tutaj http://psychoterapia.top/ możecie zerknąć. Chodzi o to, że po rozstaniu z kobietą wpadł w dużą depresję, nie radzi sobie ze stresem i do tego wszystkiego zaczął pić dużo alkoholu. Wiem, że muszę go ratować!
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Psycholog

Post autor: kazna »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej
https://presscontent.pl
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 8
Rejestracja: 07 sie 2020, 10:37

Re: Psycholog

Post autor: malutka_alutka »

Cześć, poszukuję miejsca, gdzie znajdę kogoś takiego, jak coach dla kobiet. Chciałabym pomocy w pracy - trochę motywacji, może też pomocy w ułożeniu planu działania... Od pewnego czasu zmagam się z wątpliwościami co do własnych możliwości, a miałam dobre plany na przyszłość. Znacie kogoś, kto pomaga wrócić na drogę do sukcesu?
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 18
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: Psycholog

Post autor: irenee »

Pamiętajcie kochani, że niezależnie od nałogów, w takich miejsca gdzie przykładowo odbywa się terapia alkoholowa poznań , czy innych uzależnień. To, nikt was nie ocenia. Każdy jest traktowany równo i z szacunkiem. Takie miejsca mają na celu pomóc drugiej osobie wyjść z nałogów.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 227
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:36

Re: Psycholog

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, a czy ktoś z was słyszał o czymś takim jak terapia online? Ja dowiedziałem się o niej z tej strony https://wetalk.pl/ i chciałem się was zapytać czy może korzystaliście z takiego rozwiązania? Jeśli tak to czy w waszym przypadku się sprawdziło i uważacie, że to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Psycholog

Post autor: kazna »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://psychologia-solutio.pl/
łosek

Re: Psycholog

Post autor: łosek »

Jeśli chodzi o psychologię- zdecydowanie bardziej wolę ezoteryką i stronę taką jak ta http://mysticum.pl/rytualy-milosne/
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: Psycholog

Post autor: lordis »

Terapia jest bardzo ważna, mi bardzo dużo dała, dzięki niej wróciłam do świata i kontaktów towarzyskich. W Bytomiu chodziłam na terapię do psychoterapeutki Bożeny Studnik http://psychoterapeutabytom.pl/ i mam o niej jak najlepszą opinię, to wspaniała psycholog, człowiek z prawdziwym darem do pomagania innym.
kryśka

Re: Psycholog

Post autor: kryśka »

Super witryna, polecam najmilej stronę http://www.energiaduchowa.pl/rytualy-finansowe/ gdzie znajdziecie świetną ofertę rytuałów itd.
mikołaj00

Re: Psycholog

Post autor: mikołaj00 »

Psychoterapia online jest równie skuteczna co tradycyjna. Polecam https://wetalk.pl/ gdzie świadczą takie usługi. Uzyskałem tam fachową pomoc.
Ęlajla

Re: Psycholog

Post autor: Ęlajla »

Sporo na temat uczuć można poczytać na portalu ezowymiar. Osobiście lubię dział o związkach i seksie.
łosjddd

Re: Psycholog

Post autor: łosjddd »

Polecam od siebie http://rytualmilosny.co.pl dlaczego uważam ze ta strona jest świetna? Otóż znajdziecie tam najlepszych polskich ezoteryków, opinie o wspaniałych ludziach zajmujących się ezoteryką, wróżbiarstwem itd. Myślę że będziecie zadowoleni z jakości, którą spotkacie na tej witrynie. Pozdrawiam serdecznie.
Miłosz

Re: Psycholog

Post autor: Miłosz »

Czy uczęszczał ktoś na terapię do Dom Psychoterapii w Gdańsku? Najlepiej ktoś po przejściu terapii DDA/DDD? Jak wrażenie w konkrecie podejścia terapeuty? Były to indywidualne zajęcia? Znam ten ośrodek terapeutyczny z polecenia, ale w zupełnie innej problematyce, wiec będę wdzięczny za prawdziwe doświadczenia.
Halinka Ź.

Re: Psycholog

Post autor: Halinka Ź. »

Przykro mi, ja chodzę na terapię do doktora Dariusza Rudasia w Krakowie. Pana doktora na pewno mogę wam doradzić jeśli macie jakieś lęki czy nerwice. Ja sama przyszłam do niego z powodu mojego lęku przed zmianami. Wiem, wydaje się być to dość głupie, ale jednak przysparza mi ono sporo problemów w życiu codziennym.
Grażyna11

Re: Psycholog

Post autor: Grażyna11 »

To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Przecież jeśli nie jesteście pewni, co konkretnie Wam dolega, to ciężko będzie obrać odpowiednie leczenie. Właśnie dlatego powinniście zastanowić się chociażby nad tym, jakie są objawy anoreksji, bo to bardzo istotna sprawa. Chodzi w końcu o Wasze zdrowie.
amiś23

Re: Psycholog

Post autor: amiś23 »

freddy pisze: Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola i rozglądacie się za sprawdzonym specjalistom, który zaoferuje wam pomoc psychologiczną to polecam wam skontaktować się z http://psycholog-opole-maslankowska.pl/ Sam otrzymałem tam specjalistyczną pomoc, której potrzebowałem.
Nie wiedziałam, dobrze, że zobaczyłam na forum
klinika aborcyjna Czechy
ODPOWIEDZ