Radca prawny w firmie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Ola Ś.

Radca prawny w firmie

Post autor: Ola Ś. »

Radca prawny powinien być dostępny w każdej formie. Nie uważacie tak? To ważne żeby w każdej chwili mieć możliwość skorzystać z takiej porady. Zwłaszcza w dużych korporacjach. Prawda?
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 22
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:47

Re: Radca prawny w firmie

Post autor: Aligru »

Zgadzam się. My korzystamy z usług tej kancelarii: https://www.skilex.com.pl/prawo-gospodarcze/ i jesteśmy niezwykle zadowoleni.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Radca prawny w firmie

Post autor: Dzony82 »

Jeśli potrzebujesz pomocy radcy prawnego z Gdyni, np. z prawem międzynarodowym, to możesz zajrzeć na https://www.kancelaria-gdynia.eu/prawo- ... odowe.html, ponieważ między innymi, w tym właśnie się specjalizują.
Awatar użytkownika
tomi2
Posty: 85
Rejestracja: 18 wrz 2019, 14:43

Re: Radca prawny w firmie

Post autor: tomi2 »

Pomoc prawna w firmie jest ważna, a w sumie niezbędna. Niektórzy korzystają doraźnie z takiej pomocy, a inni ze stałej współpracy. Dla mnie ta druga opcja jest dużo lepsza i korzystniejsza. Mam stały kontakt z adwokatem Łukaszem Węgłowskim z kancelarii Węgłowski i zawsze mogę na niego liczyć. Doceniam profesjonalizm pana Łukasza i podejście.
Miłosz74

Re: Radca prawny w firmie

Post autor: Miłosz74 »

To prawda, warto nawiązać współpracę z dobrą kancelarią. Nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam potrzebna fachowa pomoc. Jeśli poszukujecie dobrej kancelarii w Poznaniu, koniecznie sprawdźcie ofertę tej kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/o ... siedzenie/. Mają bardzo szeroką ofertę, począwszy od kredytów frankowych, a kończąc na prawach spadkowych i zarządzaniem nieruchomościami.
ODPOWIEDZ