rehabilitacja

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
gość

rehabilitacja

Post autor: gość »

Cierpię na bóle kolan - z reguły nie jakieś mocne, ale odczuwalne, zwłaszcza w lewym.Niekiedy samo się pode mną ugina.Ale od dwóch, trzech dni ból się zmienił - z wbijanego gwoździa stał się uczuciem palącego się wnętrza stawu, szczególnie gdy napnę mięśnie w nodze. Z czym może się to wiązać, jak temu zaradzić? Myślicie że warto wybrać się na rehabilitację rejestrujac sie online tutaj http://www.rehabilitacje.org/ ?
Awatar użytkownika
serenada
Posty: 18
Rejestracja: 07 lut 2020, 23:00

Re: rehabilitacja

Post autor: serenada »

Jeśli chodzi o rehabilitację to z pewnością polecam zapoznać się z ofertą Centrum Damiana https://www.damian.pl/rehabilitacja-warszawa/. Mają tam fizjoterapeutów z doświadczeniem, którzy wiedzą jak pomóc, a do każdego przypadku podchodzą indywidualnie. Ja z ich usług jestem zadowolona.
ośnik09

Re: rehabilitacja

Post autor: ośnik09 »

Tego typu bóle w kolanie na pewno nie są czymś normalnym, dlatego warto to zbadać i dowiedzieć się, jaka jest przyczyna. Wybierz się do Centrum Rehabilitacji FinMed w Szczecinie, bo tam na pewno dobrze się Tobą zajmą. Na miejscu wykonasz wszystkie niezbędne badania, które ułatwia diagnozę. W dodatku, pracuje tam zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach i oferują rozmaite metody leczenia, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzić swoje dolegliwości pod wieloma kątami.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 24
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: rehabilitacja

Post autor: kasiakowa06 »

ośnik09 pisze: Tego typu bóle w kolanie na pewno nie są czymś normalnym, dlatego warto to zbadać i dowiedzieć się, jaka jest przyczyna. Wybierz się do finmed.com.pl/fizjoterapia/]Centrum Rehabilitacji FinMed w Szczecinie, bo tam na pewno dobrze się Tobą zajmą. Na miejscu wykonasz wszystkie niezbędne badania, które ułatwia diagnozę. W dodatku, pracuje tam zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach i oferują rozmaite metody leczenia, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzić swoje dolegliwości pod wieloma kątami.
W Szczecinie mogę równieź polecić Spondylusa, zobacz, czym się zajmują: https://spondylus-rehabilitacja.pl/kate ... -problemy/
sakoń

Re: rehabilitacja

Post autor: sakoń »

Jeśli mieliście jakiś uraz ortopedyczny - koniecznie wykonajcie potem odpowiednią rehabilitację! Zaniedbanie w tym obszarze może wywołać przykre konsekwencje nawet po kilku czy kilkunastu latach! Dobrze mieć więc pod ręką namiar na naprawę sprawdzonych i rzetelnych fizjoterapeutów - taki zespół znajdziecie w https://www.centrum-synergia.pl/o-nas/ , polecam!
Liśka

Re: rehabilitacja

Post autor: Liśka »

Jeżeli potrzebujecie konkretnej pomocy w zakresie rehabilitacji poszczególnych mięśni, czy stawów u których oczywiście będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, bardzo dobrą organizację i jednocześnie szeroki zakres zabiegów fizjoterapeutycznych, to jak najbardziej polecam zajrzeć na https://reha-kfz.pl/service/rehabilitacja-podudzia/ m.in przy problemach związanych z rehabilitacją. Z ich pomocą na pewno odzyskacie pełne zdolności fizyczne i po prostu będziecie mogli odzyskać pełne możliwości treningów, czy pracy fizycznej :)
ołómek

Re: rehabilitacja

Post autor: ołómek »

Do zrealizowania rehabilitacji były nam potrzebne najwyższej jakości akcesoria rehabilitacyjne. Zapewnione przez https://www.orto-tech.com.pl/produkty absolutnie sprostały moim wymaganiom. W swojej ofercie mają nawet obuwie ortopedyczne na którym bardzo mi zależało. Zdecydowanie jest to jakość stojąca na najwyższym poziomie.
Mizoń

Re: rehabilitacja

Post autor: Mizoń »

A czy mieliście już okazję skorzystać z pomocy osteopaty? Jeżeli nie wiecie na kogo warto postawić we Wrocławiu to tutaj śmiało polecam wybrać się do https://pracownia-zdrowia.pl/osteopatia/ z którymi bardzo dobrze mi się współpracowało, ponieważ dzięki temu wróciłam w końcu do pełnej sprawności fizycznej i czuję się dużo lepiej kiedy ustąpiły problemy bóle i zawroty głowy, szumy uszne, czy nawet drętwienia kończyn. Mam nadzieję, że będziecie mogli wrócić do pełni zdrowia!
fórtka

Re: rehabilitacja

Post autor: fórtka »

Moja rehabilitacja z pewnością nie poszłaby tak pomyślnie, gdybym wcześniej nie postanowiła o wynajęciu sprzętu rehabilitacyjnego, oferowanego przez sklep Rehamedi https://www.rehamedi-sklep.pl/oferta . Sam wynajem dużo bardziej mi się opłacał od klasycznego zakupu, także traktuje to jako bardzo rozsądną inwestycję. Jeśli i Ciebie spotkałyby podobne kłopoty zdrowotne to przynajmniej już wiesz w jaki sposób działać i na jakiej zasadzie. A na miejscu znajdziesz szeroki wybór, od trójnóg po laski czy balkoniki a nawet sprzęt przeciwodleżynowy. A to wszystko dla zdrowia!
aburó

Re: rehabilitacja

Post autor: aburó »

My z kolei zdecydowaliśmy się ostatnio na skorzystanie z rehabilitacji dla naszego dziecka. A należytej pomocy na tym polu udzielili Szymczuk Medical http://www.szymczukmedical.pl/cennik poprzez specjalistyczną fizjoterapię. W zupełności sprostało to moim wymaganiom na tym polu. Do rehabilitacji dzieci i niemowląt stosują w gabinecie rehabilitacyjnym terapie NDT Bobath. Niewątpliwą zaletą tej metody jest jej nieinwazyjny charakter. Nie było wątpliwości do do tego, że chcemy z tego skorzystać - a to wszystko dla dobra i zdrowia naszego dziecka.
koniś456

Re: rehabilitacja

Post autor: koniś456 »

aburó pisze: My z kolei zdecydowaliśmy się ostatnio na skorzystanie z rehabilitacji dla naszego dziecka. A należytej pomocy na tym polu udzielili Szymczuk Medical poprzez specjalistyczną fizjoterapię. W zupełności sprostało to moim wymaganiom na tym polu. Do rehabilitacji dzieci i niemowląt stosują w gabinecie rehabilitacyjnym terapie NDT Bobath. Niewątpliwą zaletą tej metody jest jej nieinwazyjny charakter. Nie było wątpliwości do do tego, że chcemy z tego skorzystać - a to wszystko dla dobra i zdrowia naszego dziecka.
Właśnie takich specjalistów szukam
fórtka

Re: rehabilitacja

Post autor: fórtka »

Całe szczęście, problem rehabilitacji już za nami. Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie metody Mulligana zaproponowanej przez https://revita-dukla.pl/# . Polegała ona na zapewnieniu szerokiej palety zabiegów z zakresu fizykoterapii (np. terapia ultradźwiękami), ale również formy fizjoterapii z zastosowaniem konkretnych metod terapeutycznych. Wszystko to dla zdrowia, aby stało na jak najwyższym poziomie przez jak najdłuższy czas. Taka rehabilitacja okazała się całkowitym strzałem w 10.
kamówka

Re: rehabilitacja

Post autor: kamówka »

Bez zastosowania specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, powrót do zdrowia byłby zwyczajnie niemożliwy. Dlatego właśnie zdecydowałem się na skorzystanie z usług i pomocy https://www.orto-medika.pl/oferta . Wynajęli mi najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny , który pozwolił na prędki powrót do zdrowia i formy. Taki był mój cel w tym wypadku, także dobrze było to zrealizować. Ja powoli wracam do zdrowia i czuję się lepiej. Traktuję to jako istotny i konieczny ruch. Tego było mi trzeba!
łajkowskaanna

Re: rehabilitacja

Post autor: łajkowskaanna »

ołómek pisze: Do zrealizowania rehabilitacji były nam potrzebne najwyższej jakości akcesoria rehabilitacyjne. Zapewnione przez https://www.orto-tech.com.pl/produkty absolutnie sprostały moim wymaganiom. W swojej ofercie mają nawet obuwie ortopedyczne na którym bardzo mi zależało. Zdecydowanie jest to jakość stojąca na najwyższym poziomie.
Czasem wystarczają najprostsze metody bez potrzeby wykorzystywania zaawansowanego sprzętu... Mówię na podstawie przykładu mojej córki, która po dogoterapii w ośrodku Agathum pozbyła się większości swoich lęków i nabrała zaufania do otoczenia. Psy w tym ośrodku mają niesamowitą energię, która udziela się pacjentom i pomaga w rehabilitacji :) to skuteczna i nieinwazyjna metoda leczenia.
SandraKwiecińska

Re: rehabilitacja

Post autor: SandraKwiecińska »

Rehabilitacja to bardzo szeroki temat i powiem wam, że ostatnio chodzę na rehabilitację do Fizjo-Clinica w Legionowie https://fizjo-clinica.pl/uslugi/ do Pani fizjoterapeutki uroginekologicznej, która pomaga mi dojść do pełnej sprawność po cesarskim cięciu i bardzo źle zrobionym szwie, który przez jakiś czas nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Polecam ten gabinet i Panią Wiolettę Bojanowską z, która bardzo dobrze mi się pracuję i widzę efekty...nie chodzę już w tak zwanym "skuleniu" bo blizna mnie już tak nie ciągnie.
ODPOWIEDZ