spadek

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 23
Rejestracja: 20 sty 2020, 22:02

spadek

Post autor: piksol »

U mnie w rodzinie jest niesamowita awantura o spadek po zmarłym dziadku, chyba skończy się to rozprawą sądową ponieważ nikt nie potrafi dojść do porozumienia. Poszukuje dobrego prawnika który odkroi dla mnie również ten kawałek tortu, tym bardziej że to ja jestem tą osobą która odwiedzała dziadka każdego weekendu i mu pomagała.
Awatar użytkownika
okso
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2020, 20:20

Re: spadek

Post autor: okso »

Jeżeli szukasz dobrego prawnika któremu uda się dla Ciebie wywalczyć spadek po zmarłym dziadku to polecam udać się do kancelarii jaką jest http://jrkancelaria.pl Pan Sebastian Jankowski poprowadzi Cię w sądzie i na pewno nie pozwoli abyś został z niczym. To profesjonalny prawnik który ma wiele sukcesów na swoim koncie.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 10
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:16

Re: spadek

Post autor: terenia »

W sprawach spadkowych specjalizuje się mec. Cejrowski z Tczewa, ma spore doświadczenie, skuteczność.
Awatar użytkownika
serce
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:08

Re: spadek

Post autor: serce »

Myślę, że mało kto myśli o spadku i testamencie szczególnie gdy czuje się dobrze i planuje długie życie. Jednak uważam, że warto się nad tym zastanowić, bo przecież trudne sytuacje są na porządku dziennym. Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy prawnika. Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.zachowekpoznan.pl. Doświadczony adwokat ma dużą wiedzę w zakresie prawa spadkowego i na pewno powie nam co zrobić w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
Dawca
Posty: 55
Rejestracja: 27 wrz 2019, 20:20

Re: spadek

Post autor: Dawca »

Kiedy chodzi o spadek po zmarłym członku rodziny to bardzo często kończy się na sporze sądowym, wtedy bez dobrego reprezentanta w sądzie nic nie ugrasz. Jak potrzebujesz prawnika to polecam Pania adwokat Agnieszka Bogłowska Jest to chyba najlepsza z możliwych wyborów Pani prawnik która reprezentowała już masę interesantów w sporach sądowych z bardzo dobrymi wynikami. Na pewno warto będzie wziąć pod uwagę.
Awatar użytkownika
merle29
Posty: 6
Rejestracja: 19 cze 2020, 16:52

Re: spadek

Post autor: merle29 »

Pewnie wygra osoba z najlepszym prawnikiem, bo niestety rozstrzygnięcie będzie na drodze sądowej.
Awatar użytkownika
lourdes81
Posty: 12
Rejestracja: 06 kwie 2020, 18:27

Re: spadek

Post autor: lourdes81 »

Bardzo interesujący wątek, za który dziękuje.
Wróżka

Re: spadek

Post autor: Wróżka »

U mnie w rodzinie każdy wiedział, że babcia ma ogromny teren za domem, który jest warty sporo pieniędzy. Po jej śmierci wszyscy zaczęli się kłócić, komu powinna się należeć ta ziemia. Wiem, że sami nie dojdziemy do porozumienia, więc szukam kogoś, kto specjalizuje w prawie spadkowym. Najlepiej, jakby mecenas przyjmował na terenie Gdańska, bo tutaj właśnie mieszkam i miałabym najbliżej. Dajcie znać, jeżeli znacie kogoś takiego.
Nóżka

Re: spadek

Post autor: Nóżka »

Jeśli w grę wchodzą pieniądze, to nigdy nie będzie łatwo i nigdy nikt nie odpuści. Powiem ci że to naprawdę ciężka sytuacja, szczególnie po śmierci jakieś bliskiej osoby. Niektórzy jednak w głowie mają tylko pieniądze i chęć wzbogacenia się. Musisz brać na takich ludzi poprawkę i po prostu nie zwracać na nich uwagi . Dasz sobie radę.
słoń

Re: spadek

Post autor: słoń »

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Spadki, to nie jest prosta rzecz, dlatego warto mieć przy sobie jakieś wsparcie z kancelarii prawnej. Jeśli chodzi o mnie, to polecam skontaktować się z mindykowski.pl ponieważ to prawdziwy specjalista w tym zakresie. Jego wiedza oraz doświadczenie sprawiają, że rozprawa naprawdę szybko dobiega końca.
RadekMiś

Re: spadek

Post autor: RadekMiś »

U nas akurat też był problem ze spadkiem i współspadkobiercami, którzy od dawna nie mieszkają w kraju. Dlatego trzeba było to wszystko unormować zgodnie z testamentem. Samodzielnie kompletnie nie do zrobienia, dla osób które nie mają w tym doświadczenia. Jednak są od prawa naprawdę dobrzy adwokaci, który doprowadzą sprawę do końca zgonie ze wszystkimi ustaleniami. Na przykład https://grabowicz-gajda.pl podobno może sobie z tym poradzić. Oby udało się wszystko sprawnie wyjaśnić!
Mariuszdor

Re: spadek

Post autor: Mariuszdor »

Też mam za sobą kwestię trudnej sprawy spadkowej. Dlatego jeśli chodzi o solidnego adwokata z Bydgoszczy to sprawdzona kancelaria adwokacka, z której ja kilka razy korzystałem, w tym właśnie przy okazji stwierdzenia nabycia spadku, to kancelaria adwokat Grażyny Michalskiej. Tu podrzucam wam kontakt do nich - https://www.adwokat-michalska.pl/oferta ... i-rodzinne To doskonała, bardzo skuteczna kancelaria no i na plus oceniam ich podejście do klienta. O ile jesteście z okolicy to sobie ich zapamiętajcie.
Remek

Re: spadek

Post autor: Remek »

Wiesz co, w kwestiach spadkowych to myślę, że najlepiej jest skonsultować się z kancelarią, która specjalizuje się w tego typu usługach. Jest taka kancelaria prawna w Jaworznie, która w mojej ocenie zasługuje na szczególne wyróżnienie. Jak będziesz potrzebować do nich namiarów, to proszę pisz do mnie na priv. Przekażę Ci dane kontaktowe.

Jeżeli poszukujesz kogoś z innego regiony kraju, to niestety Ci nie będę miał jak pomóc. Znam tylko kancelarie z Jaworzna, Sosnowca i Mysłowic.
ODPOWIEDZ