suplementy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Miśka

suplementy

Post autor: Miśka »

Czy stosujecie jakieś suplementy? Jeśli tak to jakie? Ja na co dzień stosuję suplementy dla sportowców bowiem intensywnie ćwicze na siłowni i fitnessie Ostatnio bardzo ostro wzięłam się za siebie więc postanowiłam też wspomóc się w treningu. Oczywiście naturalne suplementy są najlepsze, działają na Twoje ciało w sposób bardzo dobry. Ich wchłanialność jest na wysokim poziomie.
Mófka

Re: suplementy

Post autor: Mófka »

Owszem, używam suplementów diety, ale bardzo ostrożnie je wybieram. Patrzę przede wszystkim na jakość, na to by były to produkty naturalne i oczywiście stosuję je z umiarem i rozsądkiem. Teraz po zimie mam osłabione włosy i zażywam mega krzem z biotyną, dzięki dobrze dobranym składnikom dba nie tylko włosy, ale także o skórę i paznokcie. Wzmacnia je i odżywia. Po miesiącu stosowania widzę zdecydowaną poprawę.
Łąka

Re: suplementy

Post autor: Łąka »

Ja stosuje suplementy zawierające w składzie czerwoną koniczynę. Jest prawdziwym odkryciem dla mojego organizmu. Mam mniej wysuszoną skórę i ładniejszą cerę. Po zażyciu suplementów zdecydowałam się jeszcze na ich kosmetyki, bo ich skład jest prawie 100% naturalny. Bardzo mile zaskoczenie na polskim rynku - dla mnie rewelacja.

Herbapol-polana
Gość56

Re: suplementy

Post autor: Gość56 »

U mnie obowiązkowo z suplementów Ashwagandha, odkąd ją biorę to odczuwam mniej stresu, jestem bardziej spokojna. Kupuję też inne suplementy dla swoich domowników, zawsze zaopatruje się w sklepie Ekoaleja, mają bardzo duży wybór suplementów naturalnych :D
Ryśko8

Re: suplementy

Post autor: Ryśko8 »

Jeżeli masz problem z koncentracją to polecam Vi nootropy - mi regularne stosowanie bardzo pomogło. Mam wrażenie, że posiadam więcej energii za dnia. Lepiej z moją pamięcią i koncetracją w pracy. Dodatkowo mniej się stresuję, co było moim bardzo dużym problemem.
ODPOWIEDZ