Sushi

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
niezgodna
Posty: 15
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:20

Sushi

Post autor: niezgodna »

Dla wszystkich tych, którzy będą niebawem przejazdem w Warszawie i chcieliby dobrze zjeść, to polecam Garo Sushi. Restauracja mieści się w Forcie Służew na Ursynowie, w miejscu klimatycznym i pięknym. Dodatkowo mieści się tam również pracownia Doroty Szelągowskiej. Więc po wyśmienitym i błogim jedzeniu można zaczerpnąć inspiracji do aranżacji mieszkania.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Sushi

Post autor: Dorcia »

Bardzo lubię sushi i muszę przyznać, że nawet dosyć często sama w domu je przyrządzałam. Jednak teraz chcę odpocząć trochę od gotowania i zamówić dietetyczny catering https://dietly.pl/catering-dietetyczny/dabrowagornicza . Przyznacie sami, że oferta jest bardzo bogata. Posiłki będą wartościowe i bardzo zdrowe, a w dodatku zaoszczędzę trochę czasu na pichceniu i pomyślę o sobie. Rodzinka niech teraz przejmuje kuchnię na jakiś czas :)
Awatar użytkownika
aleksnowak97
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2020, 13:48

Re: Sushi

Post autor: aleksnowak97 »

A może warto spróbować zrobić sushi samodzielnie? To nie takie trudne jak się może wydawać. Trochę trudniej jest z dostępnością składników, ale istnieje wiele sklepów internetowych, które sprzedają niezbędne rzeczy: glony do sushi, sosy, ryż, sezam itd. Więc jeśli ktoś jest miłośnikiem takiego jedzenia na pewno warto spróbować zrobić sushi samemu
stańczyk

Re: Sushi

Post autor: stańczyk »

Samodzielnie przyotowane sushi to zawsze fajna zabawa, ale niestety nie zawsze jest na to czas :) Ja mam rozwiązanie! kupuję sushi w sklepie w paczce. Mam upatrzoną super firmę, która produkuje sushi z najlepszych składników i dzięki temu mam pewność,że zawsze to jedzonko jest zdrowe i smaczne :) Polecam wam również produkty od https://sushifoodfactor.pl/do-zjedzenia/ - w sklepach znajdziecie je pod nazwą Sushi 4You!
ODPOWIEDZ