Szuflada z przyprawami

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
ralfins
Posty: 10
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:12

Szuflada z przyprawami

Post autor: ralfins »

Jakie pomysły na jej organizację?
Awatar użytkownika
feest.lucinda
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2020, 13:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Szuflada z przyprawami

Post autor: feest.lucinda »

Ważną kwestią jest wybór tej szuflady w kuchni, której wymiary i kształt będą najlepiej dopasowane do liczby słoiczków z przyprawami, które chcemy w niej umieścić https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/szuf ... -3016.html. Dobrze jest też dno takiej szuflady zabezpieczyć specjalną matą antypoślizgową.
Awatar użytkownika
booklo
Posty: 167
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Szuflada z przyprawami

Post autor: booklo »

A z kolei strona z portfelami slim wallet także jest przydatna, bo tutaj znajdziemy wyjątkowe portfele na prezent.
gts.travel.pl
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Szuflada z przyprawami

Post autor: mayczak »

Moja szuflada niestety się zepsuła i są mi potrzebne prowadnice do szuflad, aby szuflada w końcu sprawnie chodziła. Wydaje mi się, że dość łatwo będę mogła je kupić, jednak zastanawiam się nad tym, czy kupić je w sklepie czy online.
Awatar użytkownika
booklo
Posty: 167
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:53
Kontakt:

Re: Szuflada z przyprawami

Post autor: booklo »

Przyprawy, ale również torebki ze skóry Ryłko Inowrocław uda się kupić w sieci. Można dziś wygodnie wszystko zamawiać.
gts.travel.pl
Vikuś

Re: Szuflada z przyprawami

Post autor: Vikuś »

Ja uwielbiam drób, więc przyprawa do kurczaka https://sklepagnex.pl/pl/p/Przyprawa-do ... -1-kg/1076 jest u mnie obowiązkowa, dlatego zawsze kupuję całe 1 kg żeby mi nigdy nie brakło. Doskonale podkreśla smak mięsa, wydaje mi się, że jest wtedy delikatniejsze.
małża

Re: Szuflada z przyprawami

Post autor: małża »

Moim zdaniem szuflady w kuchni to najlepsze rozwiązanie. Sama mam ich dużo i z perspektywy czasu żałuję, że nie zdecydowałam się na same szuflady. W moim przekonaniu są one zdecydowanie praktyczniejsze niż zamykane szafki. W szufladach można dzięki organizerom mieć zawsze porządek i wszystko na miejscu. Ostatnio fajny organizer do szuflady zamówiłam na e-rejs.eu . Mają wiele praktycznych rozwiązań do szuflad i szaf, więc zdecydowanie jeszcze będę do nich zaglądać.
ODPOWIEDZ