Testy językowe

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 62
Rejestracja: 30 cze 2019, 14:35

Testy językowe

Post autor: kasjopeja »

Hej, czy ktoś z Was robił sobie może takie testy językowe https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/? Wedle takich testów to mój angielski wydaje się dosyć słaby, trzeba będzie więc nad nim popracować. W sumie mam sporo czasu to trzeba będzie się na jakiś kurs językowy zapisać.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Re: Testy językowe

Post autor: elmo »

A nie chciałbyś się trochę podszkolić z angielskiego ucząc się online z lektorem? W ten sposób można uczyć się z Tutlo właśnie. Uczysz się tego na czym Ci zależy, w czasie kiedy Tobie pasuje i bez wychodzenia z domu. Szczerze polecam, ja z takiego systemu jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 78
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Testy językowe

Post autor: paskan »

Przeglądam teraz ofertę kursów https://effectiva.pl/kursy-ogolne/ i z uwagi na to, że angielski znam już trochę to chciałbym spróbować innego języka. Gdybyście mieli wybierać pomiędzy francuskim, włoskim, a hiszpańskim to który z tych języków podoba Wam się najbardziej? Ja jestem za włoskim jakoś najbardziej choć hiszpański też mi się podoba. Który z nich jest trudniejszym do nauki?
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 195
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Testy językowe

Post autor: Dorcia »

Szczerze mówiąc, to nie jestem pewna czy takie testy mogą czegoś nauczyć. Od kiedy usłyszałam o bardzo skutecznej metodzie nauki prowadzonej przez szkołę Angielska Wioska https://angloville.pl/ , to zastanawiam się, czy nie byłoby stor razy bardziej efektywne. Znam osoby, które uczestniczyły w takim programie i przez zaledwie 70 dni zaczęły swobodnie porozumiewać się podstawową angielską mową.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Testy językowe

Post autor: Dziewczyna »

Żeby przygotować się do egzaminów z języka angielskiego, najlepiej oczywiście byłoby zapisać się na jakiś profesjonalny kurs. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... aminacyjne możecie zapoznać się z ofertą takich kursów organizowanych przez Centrum Edukacji Profi Lingua, polecam ;) Nauczanie jest tam na naprawdę dobrym poziomie ;)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 21
Rejestracja: 25 lip 2019, 18:59

Re: Testy językowe

Post autor: Olkka »

Co do kursów/ nauki angielskiego to mogę polecić szkołę tutlo. Ja się z nimi uczę już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie udało mi się osiągnąć. A sama struktura kursu jest tak dopasowana do klienta aby każdy kto tylko chce mógł się uczyć w dogodnym dla siebie czasie.
ODPOWIEDZ