Tłumaczenie- gdzie?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Tłumaczenie- gdzie?

Post autor: parksa »

Hej, mam pytanie. Potrzebuję w krótkim czasie przetłumaczyć dokument. Znacie może kogoś kto może to zrobić?Z góry dzięki za info.
Awatar użytkownika
kenia
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Tłumaczenie- gdzie?

Post autor: kenia »

Jak jest to dokument to radzę udać się z nim do biura tłumaczeń. Z tego, co się orientuję robią oni także tłumaczenia na cito, jednak jak to dokładnie wygląda to trzeba się dowiedzieć. Ja miałam dokument branżowy do przetłumaczenia i od razu szukałam biura bo chciałam mieć pewność, że będzie to wykonane w sposób rzetelny i nie wymagający poprawek. Fachową pomoc znalazłam na https://supertlumacz.pl/ .
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 164
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Tłumaczenie- gdzie?

Post autor: mayczak »

Wybór tłumacza jest bardzo odpowiedzialny i tak naprawdę trudny. Trzeba poświęcić sporo czasu i energii na poszukiwania a i tak jest duże ryzyko, że zdecydujesz się na kogoś niekompetentnego. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto zaznajomić się w temacie tłumaczeń. Bardzo ciekawie jest on przedstawiony w artykułach dostępnych na stronie: http://atlumaczenia.pl , więc polecam zajrzeć w tym celu właśnie tutaj. Z tymi informacjami nie tylko będziesz wiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze tłumacza, ale też lepiej zrozumiesz jego pracę.
Awatar użytkownika
melka
Posty: 123
Rejestracja: 31 maja 2019, 22:32

Re: Tłumaczenie- gdzie?

Post autor: melka »

...
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:09

Re: Tłumaczenie- gdzie?

Post autor: Tomasz332 »

jak o tłumaczeniach mowa to ja polecam takie fajne narzędzie korektor pisowni Ono działa w kilku językach i nie jest drogie. Wystarczy wprowadzić tekst i poczekać na wycenę, w ciągu 1-2 godzin, całe zlecenie jest gotowe. Także wszystko szybko i sprawnie
MagłosiaKato

Re: Tłumaczenie- gdzie?

Post autor: MagłosiaKato »

Szkoda, że nie napisałeś na jaki język musi być przetłumaczony dokument. Ja niedawno korzystałam z usług biura: https://www.tlumacz.katowice.pl. Pani Dorota przetłumaczyła dla mnie dokumenty prawne oraz deklaracje podatkowe. Swoje usługi wykonała profesjonalnie, rzetelnie i terminowo.
Łodyga

Re: Tłumaczenie- gdzie?

Post autor: Łodyga »

W sumie jeszcze zależy jakie mają to być tłumaczenia i oczywiście z jakiego języka obcego. Jak dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z tłumaczenia przysięgłego od https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-przysiegle/ i jestem zdania, że właśnie takie rozwiązanie jest niezwykle elastyczne.
ODPOWIEDZ