tworzywa sztuczne

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 176
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

tworzywa sztuczne

Post autor: marvin »

przetwórstwo tworzyw sztucznych - jaka firma wam sie sprawdza?
Awatar użytkownika
melville
Posty: 172
Rejestracja: 19 lip 2020, 21:04

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: melville »

Jeśli chodzi o tworzywa sztuczne i aluminium to odsyłam was do https://sklep.akces-plexi.pl/ Mają m.in. pręty rury, płyty czy folie z plexi a także profile aluminiowe. Jakość pierwsza klasa, ceny dobre, także warto sobie na ich ofertę zerknąć.
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: freddy »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem elementów z tworzyw sztucznych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą https://www.lamin.pl/ Oni mają w tym spore doświadczenie.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 228
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: markos »

Dobry skup tworzyw sztucznych macie w Surowce Wtórne Menesiak z Poznania http://surowce-wtorne.poznan.pl/ Mogą też zagospodarować inne poprodukcyjne surowce wtórne jak złom, makulaturę, metale kolorowe. Firma ma bardzo dobre stawki, nam dobrze się z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: edran »

Warto rozejrzeć się za sprawdzona firmą, która zajmuje się skupowaniem i przetwarzaniem tworzyw sztucznych. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to skontaktujcie się z https://pphuorion.pl/ Jest to sprawdzona firma, na której można w pełni polegać. Sama od dawna z nimi współpracuję.
malik

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: malik »

Pod Skierniewicami jest z kolei firma Kwazar Plastics https://www.kwazar-plastics.com.pl/ Super specjaliści od stworzenia detalu od podstaw. Profesjonalna, solidna firma, trzymająca się terminów i z dobrą obsługą klienta. Spodobają wam się też ich korzystne ceny.
mirmił

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: mirmił »

Zależy o jakie tworzywa sztuczne Ci chodzi. Jeśli o pleksi to cięcie na wymiar plexi w różnych kolorach i grubościach możesz zlecić na stronie: https://plasticexpress.pl/
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: lordis »

U nas sprawdza się doskonale firma Boral z Poznania http://www.boral.pl/ Znajdziecie u nich bardzo fajny wybór tworzyw technicznych i konstrukcyjnych, z cenami też nie przesadzają, także warto mieć ich na uwadze. Tym bardziej, że możecie tam liczyć na wysoką jakość produktów i terminowość zamówień.
bemęk

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: bemęk »

ja uważam, że najlepiej sprawdza się laser w takich operacjach cięcia ale to też wiadomo, że wszystko zależy od ciętego materiału i od tego jak to cięcie ma być precyzyjne. Poczytajcie sobie na ten temat calkiem fajny artykuł tutaj
Awatar użytkownika
Kolla
Posty: 40
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:55

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Kolla »

Z racji wykonywanego zawodu często korzystam z tej oferty https://www.dulawa.eu/oferta/formy-z-tworzyw-sztucznych. Można u nich dostać wszelakie korpusy i obudowy. Oferują niezawodne części do elektronarzędzi, maszyn i urządzeń mających zastosowanie w różnych branżach. Ich produkty to jakość i trwałość.
Bromił

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Bromił »

Jeżeli chodzi o odbiór np. dużej ilości makulatury z danej firmy to ja polecam tu kontakt z https://medienpartner.pl/, firma ma doświadczenie, kontenery, pojazdy, zajmuje się recyklingiem. Oferta moim zdaniem w sam raz dopasowana do potrzeb mniejszych i większych firm
Tobiasz Ł

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Tobiasz Ł »

Rzeczywiscie współpraca z dobrym skupem złomu może po prostu uratować sprawę, złom można oddać bez problemu i po prostu być bardzo zadowolonym. Tu polecam współpracę z http://www.klanskup.pl/. Bardzo dobra i doświadczona firma, dobry skup, dobre ceny, dla mnie współpraca bardzo komfortowa
ODPOWIEDZ