Usg bioderek

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
kapuśniak

Usg bioderek

Post autor: kapuśniak »

Ja u swoich maluszków musiałam wykonać usg stawów biodrowych u niemowląt, sprawnie przebadano moje szkraby w przychodni FamilyMedica w Warszawie, jak nie wiecie gdzie iść wykonać badanie to gorąco polecam tą przychodnię, dobre wyposażenie, pełni empatii lekarze i sprawna obsługa
łoś

Re: Usg bioderek

Post autor: łoś »

Ja od dawna na usg chodzę w Warszawie tylko do kliniki https://multimed.pl/ i tu też u mojej córki robiłam usg bioder. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do malutkiego dziecka. Badanie było bardzo dokładne, cieszę się że lekarz poświęcił nam tyle czasu i rozwiał moje wątpliwości.
Kaśkaa23

Re: Usg bioderek

Post autor: Kaśkaa23 »

W tym aspekcie powinniście przede wszystkim zastanowić się nad tym, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w przypadku Waszego dziecka. Myślę, że sporo na ten temat możecie dowiedzieć się u lekarza rodzinny. To ważna rzecz, dlatego też śmiało zwróćcie na to uwagę.
kisteks

Re: Usg bioderek

Post autor: kisteks »

Absolutnie nie czekajcie z wizytą, jeśli jest potrzeba zrobienia badania. Poza tym - w dobrej placówce prywatnej macie zapewnione rozwiązania z innej półki niż w przypadku USG na fundusz, a przynajmniej takie są moje doświadczenia. Pewnie wszystko zależy od tego, o jakie dokładnie rozwiązania chodzi. Ogólnie byliśmy w Multimedzie. Wszyscy uśmiechnięci, pomocni, wizyta na godzinę. Konsultacje, rekomendacje i właśnie tak to powinno wyglądać. Z mojej perspektywy - to był dobry wybór i wszystkim radzę to samo. Załatwiać badanie jak najszybciej, nie czekać.
ODPOWIEDZ