Warszawa

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
niezgodna
Posty: 15
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:20

Warszawa

Post autor: niezgodna »

Uwielbiam jeździć po Polsce i odwiedzać nowe miejsca. Niedawno na osobisty finał podróży wybrałam Warszawę. Zwiedziłam Pałac Kultury i Nauki, Łazienki i bardzo atrakcyjny Fort Służew na Ursynowie. Byłam zachwycona tym miejscem, które od samego początku urzeka atmosferą, a czerwona cegła wprost przypadła mi do gustu. Mieści się tam pełno knajpek, aczkolwiek moją uwagę przykuła restauracja Garo Sushi. Polecam, najlepsza kuchnia japońska.
Awatar użytkownika
rysia
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:05

Re: Warszawa

Post autor: rysia »

Zgadzam się z tym, że warto jest jeździć po Polsce i zwiedzać różne miasta gdyż jest co zwiedzać. Przy okazji takich zwiedzań możemy także skusić się na poznawane różnych smaków różnych kuchni. Ja właśnie w Warszawie jadłam niesamowicie dobry humus i miałam okazję spróbować słynną shakshuka. A wszystko to dostaniecie w Restauracji Leila gdzie nie zabraknie oferty dla wegetarian czy wegan. A wszystko podawane według tradycyjnych przepisów, w których nasz Szef kuchni zawarł wszystko co najlepsze w kuchni jordańskiej, bliskowschodniej.
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Warszawa

Post autor: paskan »

My teraz z firmą będziemy do stolicy jechać na dość duże zlecenie i będą potrzebne 2 kwatery pracownicze. Z tego co się orientuje to przez wyszukiwarkę noclegów https://forstaff.pl/noclegi-pracownicze/warszawa warto posprawdzać, ale jak mamy na forum osoby ze stolicy, które wiedzą gdzie można dobrze i tanio przenocować z firmą budowlaną to będę wdzięczny za jakieś namiary. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kitty
Posty: 74
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:26

Re: Warszawa

Post autor: Kitty »

w Warszawie to się powinno polską kuchnię jeść. Polecam Dom Wódki i ich dania z kaczki są przepyszniaste :D a do tego pycha wódeczka różnych firm której w sklepie nie kupisz bo to dla prawdziwych smakoszy
Awatar użytkownika
Mariusz_34
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2020, 9:36

Re: Warszawa

Post autor: Mariusz_34 »

Znacie fajne miejsca w Warszawie warte zobaczenia?
Awatar użytkownika
Maggie6
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2020, 11:04

Re: Warszawa

Post autor: Maggie6 »

W tym momencie może być ciężko :) Trasa spacerowa wzdłuż Wisły i może Centrum Kopernika? Wiele miejsc może być pozamykanych niestety, jak np. Teatr Rampa, który tak lubię. Chociaż też nie do końca, bo mają w toku projekt Otwarta Rampa i występują poza murami teatru.
nowuś

Re: Warszawa

Post autor: nowuś »

Polecam każdemu komedie w teatrze, bo można się nieźle uśmiać. Bardzo lubię też obserwować grę aktorską i czasami jestem w szoku, jak można mieć aż taki talent. W mojej okolicy jest teatr https://teatrkomedia.pl/ więc muszę sprawdzić, jakie są spektakle wkróce się pojawią.
ODPOWIEDZ