Wiedz szybko, zapobiegaj temu na czas z 5 ważnymi, powodującymi trądzik na szyi.

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
elmo
Posty: 235
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:28

Wiedz szybko, zapobiegaj temu na czas z 5 ważnymi, powodującymi trądzik na szyi.

Post autor: elmo »

To jest prawda, że przyczyny trądziku mogą być różne. Najgorsze jest to, że nie jest łatwo pozbyć się takich zmian na skórze. U mnie dopiero jak zaczęłam belarę stosować czyli antykoncepcję, to trądzik zniknął na dobre. A wcześniej stosowałam różne sposoby, maseczki, kosmetyki, nawet u dermatologa byłam.
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Re: Wiedz szybko, zapobiegaj temu na czas z 5 ważnymi, powodującymi trądzik na szyi.

Post autor: Jolka.W »

Z trądzikiem walczy wiele osób. Tak samo dużo z bliznami i przebarwieniami, które pozostają na twarzy mimo zakończenia leczenia. Ale z nimi też można skutecznie walczyć. Spektakularne efekty daje kuracja Nano Needles od Aurumaris. Bazuje ona na naturalnych krzemowych igiełkach, pochodzących z koralowców miękkich. Igiełki te wnikają w skórę i powodują jej całkowitą odnowę. Pobudzają wydzielanie elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Kuracja jest prosta do wykonania i całkowicie bezpieczne. Doskonała alternatywa dla drogich zabiegów w gabinetach.
ODPOWIEDZ