wirtualne biuro do wynajęcia

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 108
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:19

wirtualne biuro do wynajęcia

Post autor: magdap »

Dzień dobry, czy ktoś z Was korzystał z usług oferowanych przez wirtualne biuro do wynajęcia Kraków? Zastanawiam się nad tego typu rozwiązaniem i szukam opinii na ten temat :)
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 164
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: wirtualne biuro do wynajęcia

Post autor: mayczak »

Ja korzystam z wirtualnego biura, ale akurat adres mam katowicki, bo wynajęłam biuro od https://biurohello.pl/ czyli Wirtualne biuro Katowice. To świetna opcja bo w zasadzie nie potrzebuję fizycznie miec biura bo pracuję tylko online więc wynajmowanie lokalu i płacenie za niego było by bezsensowne.
Awatar użytkownika
barbara34
Posty: 67
Rejestracja: 10 gru 2019, 17:26

Re: wirtualne biuro do wynajęcia

Post autor: barbara34 »

Wirtualne biuro to bardzo korzystna forma prowadzenia działalności. Nie dość, że przynosi oszczędności, to jeszcze można pochwalić się prestiżowym adresem w mieście :) Do mnie przemawia oferta https://www.jerozolimskie89.eu/, mają bardzo dobre ceny.
Awatar użytkownika
retro
Posty: 45
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:54

Re: wirtualne biuro do wynajęcia

Post autor: retro »

Ja ostatnio przeprowadziłam się do Holandii i tutaj postanowiłam otworzyć swoją firmę. Okazuje się, że najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z wirtualnego biura. Wybrałam wirtualne biuro Holandia: https://fbs24.pl/product/wirtualne-biuro-holandia/ . Mam dobry adres, obsługę w języku polskim, miejsce do pracy z internetem - czego więcej chcieć :)
hańka

Re: wirtualne biuro do wynajęcia

Post autor: hańka »

To jest super, że teraz jest właśnie tak dużo ułatwień i możliwości, które pozwalają na oszczędności w firmie. Na przykład u nas działa https://route.plus/ i dzięki temu trasy są zoptymalizowane i też pieniądze zostają u nas w kieszeni
ODPOWIEDZ