wirtualne biuro

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 108
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:19

wirtualne biuro

Post autor: magdap »

Dzień dobry, prowadzę niewielką firmę i zastanawiam się nad skorzystaniem z usług oferowanych przez wirtualne biuro do wynajęcia Kraków. Być może ktoś z Was korzysta z tego rozwiązania?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:42

Re: wirtualne biuro

Post autor: zenka »

Nie zawsze to się sprawdza, wiem co mówię. Postaw na lokalizację, renomę. Biuro w nowoczesnym budynku zawsze robi wrażenie na kontrahentach. Teraz we Wrocławiu u nich https://visionoffices.pl/ możesz takowe wynająć, wszędzie blisko, więc mega lokalizacja, wyposażenie no i mnóstwo miejsc parkingowych
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Re: wirtualne biuro

Post autor: parksa »

Dokładnie, też nie jestem przekonana, że nie w każdej branży takie wirtualne biuro zda egzamin. To tak naprawdę tylko adres i obsługa korespondencji. Jeśli prowadzisz biznes w branży, gdzie kontakt osobisty z klientem jest nieunikniony to warto poszukać odpowiedniej lokalizacji na tradycyjne biuro. Ja taką znalazłam tutaj Powierzchnie biurowe i handlowe do wynajęcia - biura.online . Naprawdę ofert mają całą masę, więc każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
ODPOWIEDZ