wózek AXO z Cavoe - co sądzicie?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

wózek AXO z Cavoe - co sądzicie?

Post autor: polena »

drogie moje zamierzam kupic wózek AXO z firmy CAVOE. Póki co czytałam o nim sporo w sieci i rozmawiałam ze sprzedawcą w sklepie ( bardzo zachwalał i polecał). Nie ma ich jeszcze w sklepie wiec nie moge go sobie jeszcze obejrzeć na zywo ale to co pokazuja fotki na stronie producenta wygląda imponująco. co sadzicie ?
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: wózek AXO z Cavoe - co sądzicie?

Post autor: carmen »

pierwsze slysze o tej firmie ale fajnie, szukam tez czegos dla synka, niebawem wyrosnie z gondoli i planujemy zakup czegos nowego :)
Awatar użytkownika
AnnaMeekins88
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:26

Re: wózek AXO z Cavoe - co sądzicie?

Post autor: AnnaMeekins88 »

polecam! miałam dla synka i byłam bardzo, bardzo zadowolona. Wózek ma regulowana teleskopowo rączkę, duży kosz na zakupy, tylne koła duże, przednie mniejsze - skrętne. Wózek świetnie radził sobie poza miastem - na leśnych i polnych drogach, ale także na nierównych chodnikach. Siedzisko w spacerówce można wpiąć zarówno przodem, jak i tyłem do rodzica - dla mnie to bardzo ważna kwestia była!

Anna, pozdrawiam
wywóz gruzu Komorniki
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: wózek AXO z Cavoe - co sądzicie?

Post autor: vizzka »

no ten axo to generalnie wozek przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 22 kg :) to siedzisko spacerwe jest dostowoane takze dla maluchów, rozkłada się na płasko, ma pasy itd. Cenowo bardzo okej no i mnie sie bardzo podoba sam wygląd, taki stylowy, nowoczesny i designerski.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: wózek AXO z Cavoe - co sądzicie?

Post autor: devlin »

no wiesz jak podoba ci sie wizualnie i parametry tez ma okej to czemu nie :) sprzedawca chyba wie co mowi haha :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: wózek AXO z Cavoe - co sądzicie?

Post autor: polena »

no tak, widzial go na targach i powiedzial, ze robi wrazenie i ze warto sie poki co wstrzymac z zakupem innego i poczekac wlasnie na axo. No to czekam :)
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: wózek AXO z Cavoe - co sądzicie?

Post autor: franka »

Też widziałam ten wózek i bardzo mi się podobał ale jednak to x-lander skradł moje serce jak zobaczyłam model x-pulse. Tu http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ go szczegółowo opisała, są też zdjęcia, akurat ma ten sam kolor który ja mam, jest prześliczny!
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: wózek AXO z Cavoe - co sądzicie?

Post autor: mayczak »

Jeśli chodzi o wózek dla dziecka to ja całkiem niedawno kupiłam tutaj https://babydesigngroup.pl/wozki-spacerowe dla mojego dziecka spacerówkę i jak do tej pory sprawdza się fajnie. Jest solidna, stylowo wygląda, nowocześnie. No i znajoma też mi polecała tego producenta.
ODPOWIEDZ