Wózek dziecięcy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 258
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Wózek dziecięcy

Post autor: Andrzej1 »

Jeśli szukacie dobrego wózka dziecięcego, to powinniście postawić przede wszystkim na zakupy w dobrych sklepach. Na przykładzie chociażby https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w1-a ... nex-e-type idelanie widać, dlaczego warto wybierać takie egzemplarze. Akurat na pewnych rzeczach nie powinno się nigdy oszczędzać.
Awatar użytkownika
Daenerys
Posty: 81
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:38

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Daenerys »

dodatkowo do wózka fajnie jest tez sobie własnie kupić nosidełko, moze być przykładowo takie od kinder hop, iwecie jakie ono jest wygodne na spacer czy na zakupy? Bomba!
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: straciatella »

Wiadomo, nosidełko też się przyda ale jak szukasz solidnego i bezpiecznego wózka to na pewno najlepszy jest x lander, ma nawet diody w podnóżku żeby był lepiej widoczny wieczorem
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: polena »

Jeżeli zależy wam na wózku tylko głębokim, bez wersji spacerowej to Riko Molla. Wózek nowoczesny , posiada wiele przydatnych regulacji, bo można regulować wysokość zawieszenia gondoli zaś prowadnica posiada teleskopową regulacje. Obsługa wózka nie sprawia problemów, bo wózek jest świetny i wszystko w nim działa jak należy.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 21
Rejestracja: 25 lip 2019, 18:59

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Olkka »

Z doświadczenia mogę polecić l/type z aneca. Jak dla mnie mega wygodny, koła duże i zwrotne, dobra amortyzacja. Wózek daje radę na każdym terenie a przy tym jest zgrabny, poręczny i łatwy w obsłudze.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:32

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Amela22 »

Też mam anexa z tym, że e/type. Wygodny, solidny, poręczny i zwrotny, moje oczekiwania spełnia w 100%:)
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: dylewska »

Wydaje mi się że każdy wózek jest teraz wygodny i funkcjonalny, w x-landerze też jest regulowana rączka, mało tego leciutko się go prowadzi a można go składać i rozkładać jedną ręką, więc jeśli trzymasz dziecko na rękach spokojnie ten wózek możesz złożyć sama
mama_żona

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: mama_żona »

ja to szukałam wózka większego, zależało mi na komforcie dziecka by było mu wygodnie. Postawiłam na Flex z Euro Cart i teraz po prawie roku użytkowania mogę śmiało polecić :) fajnie, ze prowadnica ma regulowaną wysokość, bardzo przydatna funkcja dla wyższych rodziców.
anuśka

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: anuśka »

Ja zdecydowanie polecam wózek Riko Nano Pro. Mamy go od trzech miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wózek świetnie się prowadzi, ma szeroką gondolę i wysoką spacerówkę. na pewno posłuży na, do końca
jakościowo

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: jakościowo »

No dobra, wybierać w dobrych sklepach. Tylko że wózki dziecięce w dobrych sklepach pochodzą od bardzo różnych firm. Owszem, poniżej pewnego poziomu nie schodzą, ale jakość producentów bywa bardzo różna.
Na przykład na https://www.3kiwi.pl/ oferują wozidełka marek Cybex, Bugaboo, Stokke, Joie, Valco Baby oraz UPPAbaby. I jak teraz poznać, który producent zapewnia najlepsze wyroby?
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:36

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: mokka »

W bardzo prosty sposób poznasz który wózek najlepszy, na przykład x-lander oferuje testowanie wózka za darmo w domu, możesz też wypytać o wszystko na livechacie albo zamówić prezentację na żywo :)
Żabcia

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Żabcia »

Ja też szukam ciekawego modelu. Najlepiej nowego do 1000 zł. Co myslicie o sklepie www.sklep-tosia.eu ?
Łucja1990

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Łucja1990 »

Ja niestety nie znam tego sklepu. Sama zamówiłam wózek wielofunkcyjny Baby Boat ze sklepu www.dorjan.com.pl . Wózek jest wyposażony w nowoczesny system amortyzacji, trzystopniową regulację siedzonka, pasy bezpieczeństwa oraz kosz na zabawki. Jak dotąd jestem bardzo z niego zadowolona.
kaśkaa

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: kaśkaa »

W firmie Cavoe znajdziecie też świetne wózki :) my zdecydowaliśmy się na zakup modelu AXO, on jest typowo terenowy ma duże koła z gumowymi oponami i całorocznym bieżnikiem a do tego bardzo dobrą amortyzację na wszystkich 4 kołach, siedzisko jest przekładane przód/tył a to też spore udogodnienie :)

kontakt htc
MadziaŁuczyk

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: MadziaŁuczyk »

Też zamówiłam wózek z https://www.dorjan.com.pl . Jest bardzo ładny, lekki i wytrzymały. Niestety zapomniałam jaki to model.
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: straciatella »

ja też się z tym zgodzę, najwygodniej teraz w necie zamawiać, ja bezpośrednio od producenta zamawiałam wózek, można go wypróbować w domu za darmo, a że przy tym jest ładny i modny to zdecydowałam się właśnie na x-landera :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: mczay »

Marka Riko ma bardzo szeroką ofertę, więc warto do niej zajrzeć i poszukać odpowiedniego dla siebie wózka. Jestem pewna, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. Ich wózki są świetne jakościowo i w dobrych cenach, więc tym bardziej warto wziąć je pod uwagę :)
Martyna21

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Martyna21 »

Kupując porządny wózek dziecięcy można na prawdę używać go solidnie przez kilka lat. Z naszego korzystała 4 dzieci, przez okres niemal 10 lat. W zasadzie do wymiany poszedł tylko daszek oraz kółka pompowane bo już po tym okresie były dosyć mocno wyeksploatowane przez te lata wysługi. Mają tam dużo modeli kółek do wózka dziecięcego więc udało się sensownie dobrać w miarę podobne koła pod względem wizualnym oraz co najważniejsze funkcjonalnym. Od razu dokupiliśmy oponę i dętkę https://kamar-kola.pl/opony-do-kol-pneu ... mpowanych/ w razie czego :)
ODPOWIEDZ