Wózek, który wybrać?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
łąka

Wózek, który wybrać?

Post autor: łąka »

Cześć,
może mieliście większe doświadczenie z różnymi wózkami. Mam swój pierwszy zakup i nie wiem na co postawić czy wózek 3w1 to idealne rozwiązanie czy lepiej mieć kilka na różne wypady? Myślałam nad oddzielna spacerówką, jednaka jak mówiłam za bardzo nie znam sie jak sprawdza sie w praktyce. Może jakieś opinie?
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: franka »

Ja wybrałam x-lander bo to solidne wózki a przy tym bardzo ładne i bajeranckie, można je kupić w modnych teraz kolorach i co najważniejsze łatwo się składają, nawet jedną ręką a zależy mi na tym bo często jeżdżę samochodem i musze pakować o rozpakowywać wózek z bagażnika

thiermann niemcy kontakt
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: mayczak »

A moim zdaniem najlepiej zrobisz wybierając wózek Riko Basic. Jest w bardzo dobrej cenie i równie dobrej jakości, więc na pewno będziesz zadowolona. Mnie najbardziej podoba się w nim świetna amortyzacja, dzięki niej wózek radzi sobie na każdym terenie, nawet bardzo trudnym i zapewnia dziecku delikatne bujanie i komfortową jazdę.
wózek34

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: wózek34 »

Wyjątkowy elektryczny pozycjonujący wózek inwalidzki z bardzo dobrą zwrotnością znajdziesz na stronie Wózek inwalidzki elektryczny . Wózek konfigurowalny gdzie można ustawić wysokość oparcia jak również głębokość siedzenia, dla użytkownika można również dopasować kolor oraz rodzaj tkaniny obicia, gdy zamawiasz wózek to mozesz też skorzystać z dofinansowanie NFZ.
eaś

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: eaś »

Może odwiedzicie ten https://colibro.eu/ sklep z wózkami dla dzieci? To będzie dla was fajna sprawa, a jednocześnie nie będziecie mieli problemów z wyborem, bo tam jest sporo ofert. Jednak ja sama powiem wam, że Colibro to także dobra jakość. A wiem to od mojej córki, ona się zna.
więcej

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: więcej »

To powiem Ci że ja dobrze trafiłam z x-landerem bo nawet spacerówka od mojego wózka 2w1 jest bardzo dobra i używamy jej teraz na co dzień, a poza tym wózek jest funkcjonalny, łatwo się składa i ma doskonałą amortyzację. Nawet jak spacerujemy po lesie to dziecko się nie wybudza na wertepach
ODPOWIEDZ