Wywóz odpadów

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
cruz4
Posty: 19
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:41

Wywóz odpadów

Post autor: cruz4 »

Co zrobić z odpadami ciężkimi? Gdzie je wywozić?
Awatar użytkownika
helena27
Posty: 8
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:26
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wywóz odpadów

Post autor: helena27 »

Odpady zakwalifikowane jako medyczne często charakteryzują się właściwościami zakaźnymi, więc stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia ludzi oraz dla środowiska. Ważną kwestią jest zwracanie uwagi na kody odpadów medycznych https://ekomed-go.pl/strona-glowna/czym-sie-zajmujemy/, muszą być one zbierane do pojemników lub worków o określonym kolorze.
Awatar użytkownika
vframi
Posty: 12
Rejestracja: 11 cze 2020, 20:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Wywóz odpadów

Post autor: vframi »

Do wywozu odpadów warto wynająć firmę, na własną rękę taki transport może być niebezpieczny.
Awatar użytkownika
soltar
Posty: 30
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:27

Re: Wywóz odpadów

Post autor: soltar »

Wszystkim osobom rozglądający się za porządną firmą zajmującą się wywożeniem odpadów mogę polecić skontaktowanie się z http://jumar.info.pl/ Jest to sprawdzona firma z okolic Szczecina z usług, której sam korzystam. Oni działają bardzo sprawnie i mają całkiem niezłe ceny, więc warto się z nimi skontaktować.
ceł

Re: Wywóz odpadów

Post autor: ceł »

Jeżeli masz tego sporo , to najlepiej jest zgłosić się do firmy, która typowo zajmuje się wywożeniem śmieci i gruzu po budowie czy remoncie. Samemu ciężko jest zorganizować kontener i później jeszcze gdzieś to wywieźć. Jak skorzystasz z pomocy AVIO-STAR http://www.avio-star.pl to oni podstawią Ci kontener a później cały gruz wywiozą.
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 208
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: Wywóz odpadów

Post autor: katkas »

Jeśli potrzebujecie kontenerów na gruz, to faktycznie bardzo dobrym wyborem dysponuje firma Remondis Starachowice W swojej ofercie mają kontenery między innymi na gruz, śmieci, złom, odpady recyklingowe, czy przemysłowe, ale wykonują także inne na zamówienie według potrzeby klienta.
dębert

Re: Wywóz odpadów

Post autor: dębert »

Jeżeli mieszkacie na terenie Wrocławia lub okolic i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się wywożeniem odpadów i gruzu to polecam wam zgłosić się do http://korona-odpady.pl/ Sam korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
łemii

Re: Wywóz odpadów

Post autor: łemii »

My cały nasz niepotrzebny złom, a nazbierało się tego przez lata, oddaliśmy do skupu R.R.Metall w Środzie Wielkopolskiej https://www.rrmetall.com.pl/oferta/zlom. Ich oferta jest kompleksowa, zajmują się recyklingiem, sprzedażą i kupnem różnego rodzaju materiałów, jeżeli chodzi stricte o złom, metale kolorowe, to przyjmują miedź, aluminium, mosiądz, brąz, itp. To uczciwi ludzie, mają dobre stawki cenowe, polecam.
ieeń

Re: Wywóz odpadów

Post autor: ieeń »

My nie tylko mamy zwykłe odpady, ale niestety generujemy również odpady niebezpieczne. Z nimi trzeba sobie radzić w specjalny sposób, musza być oczywiście odpowiednio przetrzymywane i unieszkodliwione przed ich utylizacją. Tym zajmuje się dla nas firma EKOPROD z Legnicy http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci. To rzetelna firma, mają szeroki zakres usług, pracują legalnie, są kompetentni, mają korzystne ceny, polecam ich serdecznie.
Juluś

Re: Wywóz odpadów

Post autor: Juluś »

A wiecie może gdzie stosuje się filtry złożowe ? Ja na http://www.zdpwa.com.pl/filtry-złożowe.html czytałam właśnie, że powinny je mieć sortownie odpadów, bo różne odpady tam trafiają i zanieczyszczają powietrze. Tak się zastanawiam czy się do tego stosują, ale przecież powinni dbać o swoich pracowników i ich zdrowie, prawda?
Awatar użytkownika
piomer123
Posty: 43
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:09

Re: Wywóz odpadów

Post autor: piomer123 »

Jeśli chodzi o wywóz odpadów to polecam ofertę firmy https://www.klin.waw.pl/. Sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Oprócz wywozu śmieci do ich odpowiedniej utylizacji, ta firma oferuje również wynajem kontenerów. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.
Śnieżka

Re: Wywóz odpadów

Post autor: Śnieżka »

Odbiorem odpadów poprodukcyjnych, współpracując z fabrykami, hurtowniami i sieciami handlowymi zajmuje się https://esbud.pl/odbior-odpadow-poprodu ... ch-poznan/ . Z nimi szybko rozwiążesz problem zalegających, niepotrzebnych materiałów.
BorskiŁukasz

Re: Wywóz odpadów

Post autor: BorskiŁukasz »

Kontenery na gruz i inne odpad budowlane zdecydowanie właśnie pomogą ogarnąć bałagan na budowie. Bez dwóch zdań. Tu polecam osobiście kontakt z firmą Eko Raff http://ekoraff.pl/, mają wiele kontenerów o róznej pojemności, dostarczają pod wskazany adres, na wiele dni. Więc spokojnie można wyrzucić wszystko
linń

Re: Wywóz odpadów

Post autor: linń »

Znaczy się gruz? My po prostu wynajęliśmy dwa kontenery na gruz z firmy GRUZ-PAK https://www.gruz-pak.pl/ ze Szczecina. Oni je przywieźli przed naszym remontem, my w trakcie je całkowicie zapełniliśmy, a po wszystkim przyjechali i je zabrali. Zajęli się także ich odpowiednią utylizacją. Oni pracują całkowicie legalnie i odeonie zajmują się odpadami, do tego ich oferta jest opłacalna pod względem cenowym.
piotruś98

Re: Wywóz odpadów

Post autor: piotruś98 »

Im większy remont, tym więcej odpadów budowlanych, które trzeba w odpowiedni sposób zgromadzić a następnie zutylizować. Na szczęście można wynająć kontener od profesjonalnej firmy. Ja zamawiam kontener na stronie https://kontenerek.info/.
______________________________________________
Młomski

Re: Wywóz odpadów

Post autor: Młomski »

Dobrym skupem złomu jest http://www.klanskup.pl/. Zdecydowanie polecam współpracę. Mają odpowiednie zaplecze do transportu złomu, mogą odebrać od klienta, do tego również cena za roliczenie jest OK i rozliczenie od razu, nie trzeba czekać na ogarnięcie tematu. Zdecydowanie skup z którym można współpracować
ODPOWIEDZ