Zestawy ubranek dla dzieci

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Jagna1998
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2021, 20:32

Zestawy ubranek dla dzieci

Post autor: Jagna1998 »

Hej forumowicze! Wolicie kupować pojedyncze elementy czy całe komplety dla niemowląt? Moim zdaniem wygodniej jest kupować zestawy, żeby mieć pewność, że o niczym się nie zapomni. Co wy na to? Ciekawi mnie też, gdzie robicie tego typu zakupy, bo sama jestem zdania, że sklepy internetowe mają najbardziej interesujące oferty. Zgadzacie się?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Zestawy ubranek dla dzieci

Post autor: Dziewczyna »

Ja ostatnio trafiłam na bardzo ładne, stylowe ubranka dla dzieci w sklepie internetowym https://www.newyorkstyle.pl/. Jak widać mają tam zarówno odzież dla noworodków, jak i dla starszych dzieci - do 7 lat. Jakościowo ciuszki wydają się być bardzo dobre, a wcale według mnie dużo nie kosztują ;) Tak więc sądzę, że warto się tam rozejrzeć ;)
małgośka

Re: Zestawy ubranek dla dzieci

Post autor: małgośka »

Sama nie tak dawno kupiłam przepiękne ubranka niemowlęce i powiem wam, że okazały się naprawdę rewelacyjne. Jakość jest bardzo dobra i przede wszystkim prezentują się przepięknie, więc bardzo się cieszę, że akurat tutaj postawiłam na zakup. Również ceny okazały się mega korzystne
ODPOWIEDZ