Zła diagnoza a odszkodowanie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Lidia75
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 18:07

Zła diagnoza a odszkodowanie

Post autor: Lidia75 »

Witajcie forumowicze. Mieliście kiedykolwiek sytuację, kiedy to lekarz postawił wam błędną diagnozę? Mnie niestety coś takiego się przytrafiło. W każdym razie udało mi się uzyskać odszkodowanie za błędy medyczne, ale nie poradziłabym sobie z tym, gdybym nie zgłosiła się do dobrej kancelarii odszkodowawczej. Polecam właśnie z takimi specjalistami walczyć o rekompensatę. Chyba że już macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Łukasz

Re: Zła diagnoza a odszkodowanie

Post autor: Łukasz »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić ofertę firmy Avista Polska, która zajmuje sie wszelkimi sprawami związanymi z zbyt niską kwotą wypłaconego ubezpieczenia. Jezeli jestescie zainteresowani to sprawdzcie sobie odkup odszkodowań z oc oraz inne usługi z ich oferty.
Mrłoke

Re: Zła diagnoza a odszkodowanie

Post autor: Mrłoke »

Jeżeli potrzebujcie firmy, która kompleksowo zajmuje się odszkodowaniami, polecam http://odszkodowaniatemido.pl/, dzięki ich pomocy właśnie odzyskałem oszkodowanie i to można powiedzieć po prostu takie, które realnie mi się należało i z którym po prostu był problem. Bardzo fajne i doświadczone osoby tam pracują
aluśka

Re: Zła diagnoza a odszkodowanie

Post autor: aluśka »

Tak, dokładnie tak miałam. I w takiej sytuacji byłam tak spanikowana, że nawet nie wiedziałam, że są wyspecjalizowane firmy, które organizują kompleksowe leczenie dla takich jak ja oraz zajmują się wszelkimi sprawami związanymi z odszkodowaniem. Moja siostra znalazła firmę Ex Lege Odszkodowania, która właśnie specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań za błędy medyczne (tutaj możesz poczytać więcej: https://exlege.net.pl/uslugi/odszkodowa ... -medyczne/). Dostałam od nich możliwość bezpłatnej rehabilitacji w nowoczesnej klinice oraz zajęli się moją sprawą tak dobrze, że dostałam odszkodowanie które pomogło mi "wstać na nogi" :) Gdyby nie oni nie wiem co bym zrobiła. Także jestem też dobrym dowodem na to, że warto korzystać z pomocy specjalistów, niż samemu się za coś takiego zabierać.

szafa vista 250
Awatar użytkownika
kenia
Posty: 25
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Zła diagnoza a odszkodowanie

Post autor: kenia »

Miałam podobną sytuację, chodziło o złą diagnozę i za potrącenie rowerzysty odszkodowanie otrzymałam naprawdę niskie, a potrzebne były pieniądze na rehabilitację by wrócić do zdrowia. W celu uzyskania pomocy skontaktowałam się z firmą AP Odszkodowania z Częstochowy i po upływie dwóch miesięcy ubezpieczyciel przesłał pieniądze bez najmniejszych problemów. W wypadkach komunikacyjnych trzeba liczyć się z tym, że towarzystwo ubezpieczeniowe zawsze zaniża kwotę odszkodowania i niekiedy potrzebne jest wykonanie ponownych badań i na ich podstawie otrzymujemy korektę.
ODPOWIEDZ