Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Kamil87
Posty: 32
Rejestracja: 03 lip 2019, 23:48

Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: Kamil87 »

Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?
Awatar użytkownika
hacker88
Posty: 124
Rejestracja: 26 kwie 2019, 22:34

Re: Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: hacker88 »

Wszystko zależy czego dotyczy Twoja sprawa. Na pewno spore doświadczenie i kompetencje w wielu rodzaju spraw ma Kancelaria dr. Mariusza Olężałek. https://mecenas-lodz.com.pl/ polecam zapoznanie się ze specjalizacjami. Z tego co słyszałem wykazuje naprawdę duże zaangażowanie i kompleksowo na wysokim poziomie obsługuje cały proces.
Awatar użytkownika
Relaksacyjna88
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:28

Re: Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: Relaksacyjna88 »

Skoro już rozmawiamy o prawnikach z okolic, to może ktoś również jest w stanie polecić jakaś kancelarię dobrą z okolic Krakowa? Ja natrafiłam w sieci na firmę http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ i się zastanawiam czy będzie odpowiednia. jak uważacie?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:42

Re: Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: zenka »

Kancelaria Lexa z pewnością poradzi sobie nawet z trudnymi sprawami. Specjalizują się w ochronie majątku, wsparciu i analizie finansowej, antywindykacji czy upadłości. Można mieć szanse nawet na uniknięcie licytacji - z komornikami tez radzą sobie dobrze
Awatar użytkownika
margarette39
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2020, 14:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: margarette39 »

Zanim udasz się do prawnika skorzystaj z porad online.
nooł

Re: Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: nooł »

Nie jestem pewna, czy taki prawnik jest konieczny, jeśli interesuje nas coś takiego jak upadłość konsumencka. W końcu są na to inne, o wiele tańsze sposoby. Tutaj można powiedzieć, że kursy jak ogłosić upadłość konsumencką są dostępne za grosze, a w pełni przygotują nas do ogłoszenia czegoś takiego.
Bączyk

Re: Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: Bączyk »

Pytanie jakiego prawnika się szuka. Bo to jednak wazne. Nie ma takiego, który by specjalizował sie we wszystkich tematach. Jeżeli szukasz kogoś w finansach, kredytach (też franki), odszkodowaniach to zobacz sobie może kancelarię Fenix. Co prawda sa z Warszawy ale mają w łodzi biuro na Henryka Sienkiewicza 101/109/lok 193. Jak dla mnie to są super specjaliści.
Rzęsa

Re: Znacie jakiego dobrego prawnika z Łodzi?

Post autor: Rzęsa »

Tak naprawdę ja jeszcze nie musiałem korzystać z usług prawników i nawet jeśli chodzi o kwestie prowadzenia działalności gospodarczej. Jako, że ja się tą tematyką interesuję to polecam również każdemu przeczytanie artykułu https://aplikacjabiznesowa.pl/2021/07/1 ... en-proces/ gdyż tak naprawdę ogłoszenie upadłości może się przytrafić każdemu z nas.
ODPOWIEDZ