zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: polena »

No własnie jakie firmy w ogóle warto brać pod uwagę ? Bo jest ich tak dużo, że kompletnie się pogubiłam i już tak naprawdę sama nie wiem czego szukam hehe :) na pewno zależy mi na tym by wózek był lekki i zwrotny.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: devlin »

hmm polena a oglądałaś już wózki firmy Easy Go ? Mają w ofercie kilka fajnych modeli, które spełniają Twoje warunki. Np minima czy minima plus. Leciutkie i bardzo zwrotne :)
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: atenka »

Oj tak minima plus jest ekstra :) mamy ją od 1.5 miesiąca i jestem zachwycona! Nie dość, że wygodnie się prowadzi to jeszcze wszyscy mnie zaczepiają i pytają co to za model :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: polena »

Dzięki dziewczyny za informacje :) za chwilę sobie pooglądam te wózki i poczytam o nich ale na pierwszy rzut oka już widzę, że to coś w moim stylu :) a droga jest ta minima plus ?
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: dylewska »

Najlepsza i najlżejsza przy tym spacerówka jaką znam to x-fly. Kupiłam ją specjalnie na wyjazd bo składa się fajnie w małą paczkę. Bardzo dokładnie opisuję ją tu http://mamawozibardziej.pl/2018/09/x-la ... in-poland/ znana blogerka, poczytajcie o niej :)
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: atenka »

Moim zdaniem droga nie jest. Dla przykładu bardzo podobny do niej wózek yoyo jest znacznie droższy a jak dla mnie prawie niczym się nie różnią. Tu na plus poza ceną przemawia też niska waga, zwrotność, stabilność no i ten wygląd :)
Awatar użytkownika
ZofiaKatarzyna
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:43

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: ZofiaKatarzyna »

Są też jeszcze takie rzeczy że np z przyczepka rowerowa może Wam posłużyc jako spacerówka ;)Moim zdaniem bardzo fajna opcja, dla rodziców którzy chcą aktywnie spędzać czas ze swoimi maluchami jeżdżąc oczywiście w bezpiecznych miejscach i trasach specjalnie przeznaczonych do jazdy na rowerze. Maluch po osiągnięciu oczywiście odpowiedniego okresu, przy okazji może również mieć atrakcje i podziwiać różne widoki. Poza tym dobrze jest też się przyjrzec jakie są akcesoria na przyczepki rowerowe
Awatar użytkownika
Fredka
Posty: 41
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:01

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: Fredka »

A jak Wam się podoba taka spacerówka: https://aberlystore.pl/pl/p/MINI-by-Eas ... Black/1049 ? Mi przypadł do gustu ten czarny kolor. Uważam, że prezentuje się bardzo klasycznie, no i jest niedroga.
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: polena »

przeanalizowałam kilka opcji i chyba kupię tą minimę plus. Jade jeszcze w najbliższych dniach do sklepów z wózkami i mam nadzieje, ze uda mi się ją obejrzeć na żywo i wtedy pewnie decyzja zapadnie :)
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: atenka »

polenka to daj znać jak uda sie już coś kupić :) mam nadzieję, że będziesz zadowolona tak jak ja jestem jeśli zdecydujesz się na ten model :)
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: polena »

wybór padł na minimę plus i już mamy nowy sprzęt w domu :) fajna jest a jaka leciutka!
Awatar użytkownika
atenka
Posty: 61
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:53

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: atenka »

tak jak pisałam :) pod kątem wagi jest rewelacyjna! A jaki design :) na pewno będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:36

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: mokka »

moja waży 6kg
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: zwinna spacerówka. Jaka firma ?

Post autor: straciatella »

Piszesz o x-fly? Bo ja mam takiego x-landera a to super spacerówka, składa w małą paczkę i jest leciutka, ma też fajne kolory i można ją zmówić online prosto ze sklepu x-landera
ODPOWIEDZ