alkoholizm leczenie domowe

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
białas31

alkoholizm leczenie domowe

Post autor: białas31 »

Cześć wszystkim! Potrzebuje waszej rady . Chciałbym się dowiedzieć jak zwalczyć alkoholizm leczenie domowe mnie najbardziej interesuje. Korzystałem z Firmy alcor, którą załączyłem jednak teraz wyjeżdżam do niemiec i znacie może specjalistów z tej dziedziny tyle, że u naszych sąsiadów? Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze
Mirosława32

Re: alkoholizm leczenie domowe

Post autor: Mirosława32 »

Leczenie alkoholizmu to poważna sprawa. Im wcześniej podejmie się walkę z nałogiem tym lepiej. Zanim jednak zapiszesz się na terapię bądź np. zaszycie alkoholowe, polecam przemyśleć opcję odtrucia alkoholowego w Głogowie. Poprzez stałe i nadmierne spożywanie alkoholu u osób z nałogiem gromadzą się szkodliwe substancje, które wywołują niedobory witamin i minerałów. Z tego powodu odtrucie jest wymagane zanim podejmie się kolejne kroki leczenia choroby alkoholowej.
Sała

Re: alkoholizm leczenie domowe

Post autor: Sała »

W Krakowie też działa takie odtrucie alkoholowe z dojazdem do domu https://lekarze-krakow.com.pl/odtrucia- ... we-krakow/ uważam, że to naprawdę świetne rozwiązanie. Prowadzą takie usługi od wielu lat, są naprawdę skuteczni - lekarz, który przyjeżdża zawsze omawia z pacjentem (lub rodziną) dalsze postępowania leczenia i postępowania z nałogiem alkoholowym.
Oleńka

Re: alkoholizm leczenie domowe

Post autor: Oleńka »

białas31 pisze: ↑22 cze 2021, 10:46 Cześć wszystkim! Potrzebuje waszej rady . Chciałbym się dowiedzieć jak zwalczyć alkoholizm leczenie domowe mnie najbardziej interesuje. Korzystałem z Firmy alcor, którą załączyłem jednak teraz wyjeżdżam do niemiec i znacie może specjalistów z tej dziedziny tyle, że u naszych sąsiadów? Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze
W artykule odtruwanie domowe na blogu Medyczny Detox znajdziesz porady jak przeprowadzić leczenie alkoholika w domu.
wołga

Re: alkoholizm leczenie domowe

Post autor: wołga »

Cześć. Niestety w przypadku leczenia alkoholizmu leczenie domowe nie przynosi odpowiednich efektów. Warto zastanowić się nad terapią awersyjną, która jak sama nazwa mówi ma za zadanie wykonać awersję do spożycia alkoholu. Rodzajem takiej terapii jest zaszycie alkoholowe. Polega to na podaniu podskórnie tabletki Esperal, wywołującej pożądane efekty. Zabieg jest w 100% bezpieczny, realizowany przez wykwalifikowanych specjalistów. Rozważ proszę taką opcję leczenia. Zostawiam Ci stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji w tym temacie https://esperalszczecin.com/
gajdas25

Re: alkoholizm leczenie domowe

Post autor: gajdas25 »

Czy korzystałaś z psychoterapii uzależnienia? Ja uczęszczałam na terapię do Galmedic w Krakowie. Otrzymałam wsparcie i pomoc jakiej oczekiwałam. Może warto się przekonać do takiej terapii? Ewentualnie podjąć inne kroki w walce z uzależnieniem, m.in. wszywka alkoholowa? Z tego co kojarzę to również w Galmedic możesz skorzystać z takiej usługi. Namawiałam również znajomego na taką terapię. On jednak korzystał z indywidualnej, ale również był zadowolony.
ODPOWIEDZ