Całodobowy dom seniora

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Polianna1968
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 2:11

Całodobowy dom seniora

Post autor: Polianna1968 »

Witam wszystkich!
Muszę podjąć trudną decyzję o oddaniu jednego z członków mojej rodziny do domu opieki. Zastanawiam się nad placówką Familia w Łodzi. Słyszeliście coś więcej na temat tego miejsca? Chcę się upewnić, że dobrze wybiorę.
Awatar użytkownika
Ananiasz_62
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 1:37

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: Ananiasz_62 »

Jeśli chodzi o tego typu placówki opiekuńcze, to uważam, że Familia nie ma sobie równych. Głównie ze względu na przyjemną i rodzinną atmosferę, jaka tam panuje. Poza tym mieszkańcy są pod opieką wykwalifikowanych pielęgniarek, a posiłki dostarcza im catering. Okolica jest też cicha i spokojna.
Awatar użytkownika
Daenerys
Posty: 80
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:38

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: Daenerys »

mysle ze dom seniora http://podtopolami.eu bedzie idealny dla waszych kochanych seniorów :) Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby wybrac najlepszą placówkę, która zapewni naszej babci, dziadkowi, mamie czy tacie odpowiednią, stałą i profesjonalną opiekę. taki jest własnie ten osrodek
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: Nnnama »

Dobry dom opieki jest w Nowym Dworze Mazowieckim. Mowa o "Domu Rodzinnym". Teraz takie czasy, że wejść tam pewnie i obejrzeć wszystko osobiście nie można, ze względu na dobro pacjentów i możliwość zarażenia, ale panują tam naprawdę dobre warunki i personel jest wykwalifikowany. Teraz ogólnie te domy opieki bardzo podniosły swoje standardy.
kajuś032

Re: Całodobowy dom seniora

Post autor: kajuś032 »

Domy seniora są teraz bardzo popularne, ponieważ z powodu swojej aktywności zawodowej i szybkiego tempa życia niestety nie każdy ma szansę i możliwości, aby zajmować się osobami starszymi, swoimi bliskimi. Domy seniora mogą to zagwarantować, ale trzeba dokładnie sprawdzić, jakie są koszty i czy będzie wszystkich na to stać. Jednym z lepszych domów seniora jest http://domseniora24.pl/ Sprawdźcie sobie koniecznie ofertę.
ODPOWIEDZ