Czyszczenie i sprzątanie Bielsko-Biała

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
radomir1984
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020, 12:45

Czyszczenie i sprzątanie Bielsko-Biała

Post autor: radomir1984 »

Witam serdecznie. Słyszeliście może o firmie renova.bielsko.pl? Natknąłem się na ich ofertę, kiedy szukałem specjalistów od wycinania drzew. Jeśli korzystaliście z ich usług, to koniecznie dajcie znać, czy byliście zadowoleni.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Fabian1990
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2021, 15:20

Re: Czyszczenie i sprzątanie Bielsko-Biała

Post autor: Fabian1990 »

Nie mam nic do zarzucenia fachowcom z tej firmy. Zleciłem im montaż kolców na gołębie w Bielsku-Białej, gdzie mam firmę. Spisali się na medal, bez opóźnień i w dobrej cenie. Podejście też mają bardzo profesjonalne.
antośka

Re: Czyszczenie i sprzątanie Bielsko-Biała

Post autor: antośka »

Jeżeli chodzi o sprzątanie to właśnie myśleliśmy wcześniej z mężem nad zatrudnieniem osoby sprzątającej, ale jednak zdecydowaliśmy się kupić dobry i funkcjonalny odkurzacz jak roomba. Teraz odkurzanie całego domu mamy z głowy i przynajmniej jest teraz idealnie czysto
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Czyszczenie i sprzątanie Bielsko-Biała

Post autor: kazna »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.odkurzamywszystko.pl/odkurzacze-do-pylow/
ODPOWIEDZ