Herbata jako prezent?

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Magdalena-83
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2021, 11:52

Herbata jako prezent?

Post autor: Magdalena-83 »

Co sądzicie o wręczaniu herbat w ramach prezentu? Moim zdaniem jeśli tylko znamy gust obdarowywanej osoby, to nie ma w tym absolutnie nic złego. Sama jakiś czas temu kupiłam znajomej zestaw do herbaty matcha i była wniebowzięta.
łobuzek

Re: Herbata jako prezent?

Post autor: łobuzek »

Jak szukasz naprawdę fajnego pomysłu na prezent z okazji dnia ojca, to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215 Znajdziesz tutaj wiele ciekawych inspiracji jak i gotowych produktów w postaci, koszy lub pudełek delikatesowych które będą świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny z okazji zbliżającego sie święta.

beninca du 350n
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Herbata jako prezent?

Post autor: Dziewczyna »

Moim zdaniem herbata to całkiem dobry pomysł na prezent. Dobrze sprawdzają się również według mnie samodzielnie skomponowane zestawy ;) Można do takiego zestawu włożyć na przykład kilka różnych rodzajów herbat a do tego jeszcze jakieś dodatki, takie jak na przykład syrop z pigwy. Ja osobiście bardzo lubię pić herbatę z różnymi syropami - nie tylko ze względu na smak, ale również na ich właściwości.
ODPOWIEDZ