Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
anzelm
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:09

Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

Post autor: anzelm »

Witam. Znacie jakieś godne polecenia sklepy internetowe z artykułami elektrycznymi? Najbardziej interesują mnie lampy i przedłużacze, ale też mierniki. Byłbym wdzięczny za namiary ;)
Awatar użytkownika
Wincenty_70
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2020, 7:02

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

Post autor: Wincenty_70 »

Myślę, że największy wybór jest w hurtowni chle-mar.pl. Sam niejednokrotnie zamawiałem stamtąd różne produkty czy armaturę łazienkową, czy narzędzia ręczne. Super jakość, ceni niższa niż stacjonarnie, szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Mariczan
Posty: 8
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:24

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

Post autor: Mariczan »

Mnie udało się kupić oświetlenie razem z meblami w jednym sklepie. Super rozwiązanie, oszczędność czasu i łatwiej jest dopasować styl poszczególnych elementów aranżacji pomieszczenia :idea:
Awatar użytkownika
anjali36
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2020, 14:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

Post autor: anjali36 »

Gdzie w sieci można zamówić bardzo długie przedłużacze?
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

Post autor: Dorcia »

Dla mnie najważniejsze są teraz lampy antybakteryjne . Właśnie takie muszę kupić do gabinetów. Polecono mi tego sprawdzonego producenta oraz sprzedawcę i jak najszybciej będę chciała zamówić. W niektórych pomieszczeniach sterylizacja UV-C jest po prostu niezbędna. Dzięki temu można zapewnić pracownikom higieniczne miejsce pracy i nie narażać pacjentów na bakterie i wirusy.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Lampy, przedłużacze - gdzie zamawiać?

Post autor: nikelodon18 »

Lampy ledowe bierzemy prosto od https://www.berge.pl/ - to całkiem dobry wybór. Świetna cena, jakość no i energoszczędność. Idealnie odnalazły się w naszym domu.
ODPOWIEDZ