Placówki opiekuńcze dla seniorów

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Szymona-71
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 21:45

Placówki opiekuńcze dla seniorów

Post autor: Szymona-71 »

Cześć. Czy znacie może jakieś zaufane placówki opiekuńcze dla seniorów w Łodzi? Będę musiała poszukać miejsca w takim ośrodku dla mojej cioci. Wolę się upewnić przed wyborem, stąd pytanie.
Awatar użytkownika
wanessa
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 9:24

Re: Placówki opiekuńcze dla seniorów

Post autor: wanessa »

Może nie słyszałaś, ale w Łodzi jest świetna placówka z całodobową opieką dla seniorów. To Centrum Opieki Familia. Mieszkańcy są tam doskonale traktowani, żyje im się dobrze, chodzą na zajęcia rehabilitacyjne i smacznie jedzą. Weź pod uwagę ich ofertę.
Awatar użytkownika
feest.lucinda
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2020, 13:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Placówki opiekuńcze dla seniorów

Post autor: feest.lucinda »

Takie placówki są świetne dla seniorów, a pracownicy są doświadczeni, mają podejście do starszych osób.
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Placówki opiekuńcze dla seniorów

Post autor: Nnnama »

Otóż to, czasem inaczej się planuje, a potem życie te plany weryfikuje. Dobrze jak coś wiedzieć, że są takie miejsca jak dom seniora, , w których seniorzy czują się dobrze i bezpiecznie. Mają towarzystwo, opiekę, pomoc medyczną. Wszystko co potrzeba. Ważne, że atmosfera jest bardzo dobra, można tam zawsze liczyć na wsparcie.
Awatar użytkownika
Nnnama
Posty: 107
Rejestracja: 01 cze 2019, 22:13

Re: Placówki opiekuńcze dla seniorów

Post autor: Nnnama »

Otóż to, czasem inaczej się planuje, a potem życie te plany weryfikuje. Dobrze jak coś wiedzieć, że są takie miejsca jak dom seniora, , w których seniorzy czują się dobrze i bezpiecznie. Mają towarzystwo, opiekę, pomoc medyczną. Wszystko co potrzeba. Ważne, że atmosfera jest bardzo dobra, można tam zawsze liczyć na wsparcie.
Karyńska

Re: Placówki opiekuńcze dla seniorów

Post autor: Karyńska »

Dobra placówka dla seniorów jest w Nowym Dworze Mazowieckim. Mówię o "Domu rodzinnym". Mogą tam przebywać nawet bardzo schorowane osoby, ponieważ mają oddział paliatywny. Opieką tam naprawdę profesjonalną są otoczone starsze osoby. Personel mają wykwalifikowany a to bardzo ważne przy schorowanych osobach.
ewelinać

Re: Placówki opiekuńcze dla seniorów

Post autor: ewelinać »

A może pomyślicie o ośrodku donumcorde.pl? Wspomniany Dom Seniora położony jest w przepięknej lokalizacji- 19 km od Rzeszowa. Otoczony jest chronionymi obszarami Natura 2000, więc ciocia miałaby nie tylko spokój i ciszę, ale również dałoby to jej możliwość skorzystania z licznych ścieżek spacerowych w otoczeniu przyrody. Nie martwcie się odległością. Dzięki wyposażonej sali komputerowej i dostępowi do internetu, pozostawalibyście w stałym kontakcie. Warto!
krokodylka

Re: Placówki opiekuńcze dla seniorów

Post autor: krokodylka »

Hej. Ja mogę wam polecić dom seniora, w którym jest moja ciocia. Cały czas zachwala, że non stop ma aktywne zajęcia, dobre jedzenie i fajne warunki. Nazywa się on Harmonia i mieści w Gdańsku przy ul. Ateny 26 https://domsenioraharmonia.pl/oferta. Myślę, że zdecydowanie wart uwagi jest ten dom seniora, bo cena za pobyt nie jest wysoka, a opieka lekarska znakomita. Byłam tam w odwiedzinach kiedyś i faktycznie bardzo ładnie tam wszystko wygląda. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ