Problem z kanalizacją

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Problem z kanalizacją

Post autor: Dziewczyna »

Witajcie,
czy mieliście kiedyś problem z kanalizacją w Waszym mieszkaniu? I co wtedy zrobiliście? Wzywaliście fachowców? Ja słyszałam, że w takich sytuacjach może pomóc pogotowie kanalizacyjne. Na stronie internetowej https://jotka-hydraulik.pl/pogotowie-kanalizacyjne/ dostępna jest oferta firmy, która świadczy takie właśnie usługi we Wrocławiu. Jeśli jesteście z tych okolic, to polecam zapisać sobie gdzieś do nich kontakt :)
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:09

Re: Problem z kanalizacją

Post autor: Tomasz332 »

Zapchała ci się znowu rura odpływowa i nie wiesz już co możesz zrobić? Zadzwoń do przepychanie rur Łódź możesz nawet dzwonić w niedziele bo ten hydraulik jest czynny 24h na dobe. Polecam u mnie przetkali przysznic, a nie była to łatwa sprawa. Żadnym kretem nie mogłam nic poradzić.
Awatar użytkownika
basia231
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2020, 13:08

Re: Problem z kanalizacją

Post autor: basia231 »

W moim regionie (Jelenia Góra) korzystałam z usług WUKO, natomiast do mojego mieszkania we Wrocławiu znalazłam fachowca na stronie https://wezwijfachowca.pl/
Awatar użytkownika
matylda20
Posty: 82
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:26

Re: Problem z kanalizacją

Post autor: matylda20 »

Zapchane rury to niestety częsty temat, który mnie nie ominął. Pomoc otrzymałam od mechaniczne udrażnianie rur i muszę przyznać, że szybko i sprawnie poradzili sobie z problemem. W razie problemu z kanalizą to tylko do nich zadzwonię.
ericuś

Re: Problem z kanalizacją

Post autor: ericuś »

Nie ma co się za dużo przejmować, macie firmy https://www.hydropomoc.pl/hydraulik-katowice/ które szybko skierują do was odpowiedniego fachowca. Także możecie się tam zgłosić. A całe zgłoszenie parę minutek trwa, bo wypełniacie formularz i czekacie na fachowca. Także możecie w razie czego do nich się zgłosić.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Problem z kanalizacją

Post autor: steffi »

Na pewno tu nie można czekać na fachowca, pomoc powinna przyjść szybko. Warto mieć swojego już sprawdzonego fachowca, jak w moim przypadku hydraulik gdańsk. Nie tylko tacy fachowcy przydają się jak widać przy remontach, ale i przy różnych awariach, usterkach w domu, mieszkaniu.
Miłosz80

Re: Problem z kanalizacją

Post autor: Miłosz80 »

Ja również uważam, że w takim przypadku lepiej skontaktować się z fachowcem. Osobiście od lat korzystam z usług firmy https://www.geanova.pl . Specjalizują się w usługach związanych z monitoringiem i czyszczeniem kanalizacji oraz wywozem ścieków. Posiadają w tym zakresie dużą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.
ODPOWIEDZ