rozwód pomoc prawna Gdańsk

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
baśka33

rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: baśka33 »

Cześć. Zwracam się do was z taką małą prośbą, mianowicie, czy moglibyście mi polecić jakiegoś dobrego mecenasa, który działa na terenie Gdańska i specjalizuje się w rozwodach? Niestety czeka mnie sprawa rozwodowa i nie ukrwam, że jest mi z tym bardzo ciężko. Chciałabym, żeby to wszystko się w końcu skończyło i żebym mogła na nowo zacząć szczęśliwe życie singielki. Będę wdzięczna za jakiekolwiek polecenia z waszej strony.
kiciuś

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kiciuś »

Wiesz co, ja niestety nie znam nikogo z Gdańska, bo sama mieszkam bardziej na śląsku, ale mam nadzieje, że ktoś Ci da jakiś konkretny namiar. Najważniejsze, to sie nie załamywać. Rozwód to nie koniec świata, wiem co mówię. Po rozwodzie zaczniesz na nowo żyć. Kto wiem, może juz niedługo spotkasz prawdziwą miłość swojego życia? Głowa do góry :)
Nóżka

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Nóżka »

Dokładnie, wszystko przed Tobą, więc nie warto się załamywać. Gdy moja koleżanka brała rozwód, to korzystała z pomocy mecenasa http://www.mindykowski.pl/. On ma sporą wiedze na ten temat, a także ogromne doświadczenie, które przekłada się później na kontakt z klientem i obronę na sali sądowej. Myślę, że on pomoże Ci przejść przez ten trudny okres z podniesioną głową do góry.
Bączek

Re: rozwód pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Bączek »

Zdecydowanie sama pomoc prawna jest na pewno potrzebna podczas sprawy rozwodowej i moim zdaniem fajnie jest także wiedzieć jak ona przebiega. W sumie to wejdź gdzieś na stronę i jestem przekonany, że można również się o tym dowiedzieć z wielu ciekawych artykułów. W końcu przygotowanie się do sprawy rozwodowej jest czymś ważnym.
ODPOWIEDZ