rozwód ślubu kościelnego

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
tymon55
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:04

rozwód ślubu kościelnego

Post autor: tymon55 »

Poszukuje osob które w swoim życiu przeszły przez ten cięzki okres jakim jest rozwód. Ale chodzi mi o rozwód kościelny, słyszałam że adwokat koscielny http://adwokatkoscielny.pl może ułatwić ten proces i zdobyc akt uniewaznienia małżenstwa. Czy to prawda?
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:09

Re: rozwód ślubu kościelnego

Post autor: Tomasz332 »

Polecam wam bardzo usługi ochrona przed komornikiem Bytom . jest to adwokat który pomaga mi w prowadzeniu mojej działalności gospodarczej pod względem prawnym, przygotowuje opinie prawne i dobrze włada językiem angielskim.
Awatar użytkownika
Regina342
Posty: 44
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:20

Re: rozwód ślubu kościelnego

Post autor: Regina342 »

Rozwody kościelne na pewno łatwe nie są .Wymagają przede wszystkim poważnych i niezbitych powodów. Czasami, kiedy wina leży po jednej stronie, która nie chce się do tego przyznać uzyskanie takiego rozwodu jest jeszcze bardziej utrudnione. Dlatego w takich sytuacjach warto sięgać po wszelką pomoc. Jedną z nich może być na przykład detektyw Pozaroszczyk. Profesjonalny detektyw potrafi w szybki i dyskretny sposób zebrać dowody do sprawy. Taka osoba doskonale zna się na rzeczy i doskonale wie jak podejść do indywidualnej sprawy.
Awatar użytkownika
Kafejkowa
Posty: 124
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:46

Re: rozwód ślubu kościelnego

Post autor: Kafejkowa »

Oczywiście, że rozwód nie nalezy do łatwych a w zasadzie trwa on chyba nawet dwa lata. Nie wiem, nie miałam jeszcze. Póki co. Jak na razie mam rozwód cywilny, gdzie reprezentowała mnie pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Bardzo dobry kontakt oraz ogromna empatia ze strony pani Magdaleny.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 176
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: rozwód ślubu kościelnego

Post autor: marvin »

Rzeczywiście warto skorzystać z usług detektywa. Ja wam mogę doradzić Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego w Gdyni https://biurocbbp.pl/oferta/uslugi-detektywistyczne/ Mają w porządku ceny i są skuteczni w działaniu. Ja jestem w 100 % zadowolony z ich usług.
Wańdziak

Re: rozwód ślubu kościelnego

Post autor: Wańdziak »

Jeżeli istnieją przesłanki do stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego to w mojej ocenie warto skontaktować się z kancelarią kanoniczną i wziąć udział w procesie. "Rozwód kościelny" umożliwia ponowne wzięcie ślubu kościelnego. Jak ktoś chce dowiedzieć się więcej to tu jest to dobrze opisane: https://kancelariawojdala.pl/rozwod-kos ... scielnego/
ODPOWIEDZ