Terapia uzależnień Łódź

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
milogost-65
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 5:01

Terapia uzależnień Łódź

Post autor: milogost-65 »

Cześć wam. Do jakiej poradni polecacie zapisać się na terapię uzależnień? Słyszałem, że jeśli chodzi o Łódź, to bardzo skuteczni są specjaliści z Poradni Salomon. Wiecie coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
Atena
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2021, 20:17

Re: Terapia uzależnień Łódź

Post autor: Atena »

Przede wszystkim dobrze, że zdecydowałeś się podjąć taki krok. Wiem, że w wielu placówkach oferowana jest terapia uzależnień w Łodzi, ale ja bez wahania zdecydowałabym się na Poradnię Salomon. Tamtejszym terapeutom ufam w 100%.
okiś3211

Re: Terapia uzależnień Łódź

Post autor: okiś3211 »

Dzisiaj jesteście w stanie skorzystać ze wsparcia specjalnych poradni, które wspomogą Was w walce z uzależnieniami. W tym celu najlepiej wybrać się do https://drogadodomu.info/ i dowiedzieć się więcej na ten temat. To może być dla Was ogromną pomocą, pomyślcie nad tym.
Bakłażan

Re: Terapia uzależnień Łódź

Post autor: Bakłażan »

Liczy się przede wszystkim to, byście bli w stanie uzyskać zdecydowanie najlepszą opiekę na każdym możliwym punkcie. Właśnie dlatego tyle osób dzisiaj stawia na wsparcie specjalistów z Psychomedic. Jeśli jeszcze u nich nie byliście, to koniecznie zadzwońcie pod 22 253 88 88 i umówcie się do nich na wizytę.
Miłosz88

Re: Terapia uzależnień Łódź

Post autor: Miłosz88 »

Ja znam bardzo dobry ośrodek leczenia uzależnień we Wrocławiu. Pomogli mi wyjść z nałogu i radzić sobie ze stresem i problemami w inny sposób. Dzięki temu mogę zacząć żyć od nowa, naprawić swoje błędy i cieszyć się tym, co mam. Polecam każdemu, kto czuje, że nie kontroluje sytuacji.
ODPOWIEDZ