Wyjazd pracowniczy

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
floriana87
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2020, 12:54

Wyjazd pracowniczy

Post autor: floriana87 »

Hej, szef pozwolił nam w tym roku na wyjazd integracyjny, ale dał wolną rękę w kwestii organizacji. Możecie podpowiedzieć mi, jak fajnie spędzić ten czas? Nie chcemy siedzieć przy ognisku i piec kiełbasek. Wolimy się rozerwać i odstresować w inny sposób :)
Awatar użytkownika
Alan-84
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 12:20

Re: Wyjazd pracowniczy

Post autor: Alan-84 »

Lubicie ekstremalne przeżycia? Jeśli tak, to możecie skorzystać z oferty adrenalinaclub.pl. Organizują różnego rodzaju wyjazdy, więc na pewno coś was zainteresuje. Mam o nich dobrą opinię, bo mój wyjazd z nimi był dopięty na ostatni guzik ;)

dlaczego zimne ognie nie parzą
Awatar użytkownika
feest.lucinda
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2020, 13:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Wyjazd pracowniczy

Post autor: feest.lucinda »

Taki wyjazd jest świetnym pomysłem, można się lepiej poznać, zacieśnić więzi.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Wyjazd pracowniczy

Post autor: nikelodon18 »

Nasz ostatni wyjazd pracowniczy miał się odbyć w Tychach - dlatego należało znaleźć komfortowe miejsce na nocleg, Po dłuższych poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na Apartaments 4 You http://tychy4you.pl/ . Na miejscu czekały na nas apartamenty w rewelacyjnej lokalizacji.
sebul67ś

Re: Wyjazd pracowniczy

Post autor: sebul67ś »

Ostatni wyjazd pracowniczy postanowiliśmy przeprowadzić w dosyć niecodziennych warunkach - z widokiem na Karkonosze. W tym celu wyruszyliśmy do Hotelu Leśny Kurort https://www.lesny-kurort.pl/ , który należycie nas przywitał na miejscu. Świetna sprawa!
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Wyjazd pracowniczy

Post autor: ewe211 »

No to może Warszawa?
paweł

Re: Wyjazd pracowniczy

Post autor: paweł »

Polecam apartamenty na doby Warszawa Go Apartemnts, bardzo przyjemne miejsce, dobrze wykończone i wyposażone. Często jeżdżę do stolicy na spotkania, czasem szkolenia, lubię zatrzymywać się właśnie tutaj, jeśli ktoś się wybiera biznesowo lub turystycznie, to warto zatrzymać się właśnie tutaj przy ul. kolejowej.
ODPOWIEDZ