Wypadki w trakcie pracy

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Najmiła
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021, 22:08

Wypadki w trakcie pracy

Post autor: Najmiła »

Cześć kochani! Wiadomo, że wypadki w pracy się zdarzają i nie mamy na to wpływu. Na szczęście każdy z nas może ubiegać się o odszkodowanie za wypadek przy pracy, jednak moim zdaniem warto zgłosić się w tej sprawie to specjalistów. Samemu będzie wam po prostu trudno załatwić wszystkie formalności, a przede wszystkim wyegzekwować odpowiedniej wysokości rekompensatę. Byliście już w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Wypadki w trakcie pracy

Post autor: kilobajt »

Niestety tak się zdarza, że niekiedy w zakładach pracy może dojść do wypadku podczas wykonywania pracy i na pewno nie jest to dla nikogo miłe. Nawet całkiem niedawno miałem okazję czytać artykuł o tym w https://ksservice.pl/blog/poradnik/najc ... w-w-pracy/ i faktycznie fajnie tam napisano jakie są najczęstsze przyczyny wypadków w pracy.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Wypadki w trakcie pracy

Post autor: steffi »

Zdarzają się, ale należy jak najwięcej robić żeby tych uniknąć. Tu już kwestie BHP wchodzą w grę. Jak widzicie, że w waszej pracy coś jest nie tak, nie czujecie się bezpiecznie to po prostu poszukajcie czegoś nowego:) Na stronie https://fachpraca.pl/oferty-pracy/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/ powinniście łatwo coś odpowiedniego znaleźć.
móranowska

Re: Wypadki w trakcie pracy

Post autor: móranowska »

I dlatego właśnie pracownicy, jak i menadżerowie powinni przejść przez obowiązkowe szkolenia BHP aby zapobiegać tego typu sytuacjom. Należytych porad ale przede wszystkim szkolenia wykonali dla nas https://szkolenia-bhp-krakow.pl/nadzor-i-doradztwo . Wspólnymi siłami wdrożyliśmy wiele solidnych nawyków na tym polu.
Żołądź

Re: Wypadki w trakcie pracy

Post autor: Żołądź »

Jeśli szukacie pomocy w walce o odszkodowanie i sprawa dotyczy UK to polecam firmę https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... racy-w-uk/ . Dziś wiele osób pracuje w Anglii i losowe zdarzenia zdarzają się dość często. Nie ma znaczenia czy chodzi o wypadek komunikacyjny, przy pracy czy też o błąd lekarski. Każdą z tych spraw pomoże Wam rozwiązać Insito. Szybko podejmują decyzje i działania zmierzające do uzyskania odszkodowania, a zapłata następuje dopiero po wygranej sprawie.
Wojtuś

Re: Wypadki w trakcie pracy

Post autor: Wojtuś »

Tak naprawdę najlepiej jest takich sytuacji unikać i właśnie dlatego moim zdaniem sama świadomość z przepisów BHP oraz wiedzy z tego obszaru jest niezwykle ważna. Ja także całkiem niedawno czytałem na stronie https://znaki-bhp.pl/naklejki-adr-i-rid o właściwych oznaczeniach ADR oraz RIS w transporcie.
yanna

Re: Wypadki w trakcie pracy

Post autor: yanna »

Wojtuś pisze: 06 paź 2021, 19:32 Tak naprawdę najlepiej jest takich sytuacji unikać i właśnie dlatego moim zdaniem sama świadomość z przepisów BHP oraz wiedzy z tego obszaru jest niezwykle ważna. Ja także całkiem niedawno czytałem na stronie https://znaki-bhp.pl/naklejki-adr-i-rid o właściwych oznaczeniach ADR oraz RIS w transporcie.
Niestety, ale to się zdarza. Szczególnie, jeśli brakuje wyposażenia ppoż i bhp do ochrony. Takie gaśnice śniegowe to podstawa w moim zakładzie. No i oczywiście odpowiednie przeszkolenie. Moja mama z kolei pracuje w firmie, w której bardzo duży nacisk kładziony jest właśnie na bezpieczeństwo. I ja to popieram.
Dariusz47

Re: Wypadki w trakcie pracy

Post autor: Dariusz47 »

Niestety wypadki zdarzają się wszędzie, dlatego warto się przed nimi ustrzegać i dodatkowo zabezpieczyć, aby uniknąć przykrych konsekwencji. Ja od wielu miesięcy zamawiam artykuły BHP z hurtowni: AMW Odzież Robocza z Łodzi. Dysponują szerokim wyborem odzieży roboczej, chemii gospodarczej, rękawic roboczych, zestawów wysokościowych, obuwia ochronnego i środków ochrony głowy. Gwarantują wysokiej jakości produkty, atrakcyjne ceny oraz pomocną obsługę klienta.
ODPOWIEDZ