Zawód elektryka

Masz pytanie, szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 295
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Zawód elektryka

Post autor: mczay »

Czy to dobra droga dla młodego chłopaka by szedł do szkoły na elektryka? Mnie się to wydaje lekko niebezpieczne... co po szkole trzeba zrobić żeby zacząć pracę w tym zawodzie?
Awatar użytkownika
kacc
Posty: 84
Rejestracja: 22 cze 2019, 17:07

Re: Zawód elektryka

Post autor: kacc »

Jeśli masz wiedzę to zawód nie musi być niebezpieczny. Liczy się doświadczenie, umiejętności i rozwaga. Nie można na pewno szarżować. Znam wielu elektryków i nie słyszałem żeby mieli jakieś niebezpieczne sytuacje w pracy. Ale trzeba się dobrze wyszkolić. Poza szkołą trzeba zdobyć też uprawnienia elektryczne. Polecam https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ . Bardzo dobra firma szkoleniowa, egzamin ustny, potem dostajesz uprawnienia elektryczne ważne 5 lat. I w całej Polsce i w krajach Unii. Przygotowują na kursie tak, że bez problemu egzamin można zdać. Świadectwa eksploatacji czy dozoru wydają tak samo. W różnych miastach Polski organizują szkolenia.
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 151
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Zawód elektryka

Post autor: ewe211 »

Skoro nie masz sprawdzonego sklepu stacjonarnego, gdzie zawsze możesz liczyć na fachową poradę to moim zdaniem najlepiej wybrać w sieci te strony, gdzie mają naprawdę szeroko rozbudowaną ofertę i precyzyjnie skatalogowane produkty. Ja tranzystora szukałam u https://www.micros.com.pl/tranzystory/
AdamsGł

Re: Zawód elektryka

Post autor: AdamsGł »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy http://www.solidlink.pl/, to sklep z elektroniką i automatyką przemysłową. Firma oferuję bardzo dobre ceny i szeroki wybór sprawdzonych urządzeń. Ja ostatnio kupowałem u nich czujniki zbliżeniowe.
piotruś555

Re: Zawód elektryka

Post autor: piotruś555 »

Nigdy nie jest za późno, aby zdobyć zawód, więc koniecznie powinniście zerknąć sobie np. na stronę https://www.zawodelektryk.pl/dlaczego-warto/ aby przeczytać sobie o wszystkich informacjach, bo spokojnie możecie zdobyć tutaj zawód. Bardzo szybko i na kursach online.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 776
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Zawód elektryka

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli interesują Was profesjonalne szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia SEP G1 potrzebne w zawodzie elektryka, to polecam zapoznać się z ofertą takiego kursu on-line na stronie internetowej https://uprawnienia-g1.pl/. Nie wiem, jak Wy, ale ja na przykład uważam, że taka forma nauki może być naprawdę bardzo wygodna ;)
żak

Re: Zawód elektryka

Post autor: żak »

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju kursy, to myślę, że warto zainteresować się ofertą jaką przedstawia ta firma https://sep-on-line.pl/uprawnienia-sep-bydgoszcz Bez takich uprawnień niewiele osób się nami na poważnie zainteresuje. Według mnie, warto w siebie inwestować, ponieważ nastały ciężkie czasy na rynku pracy.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 988
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Zawód elektryka

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://e-mierniki.pl/c/mierniki-wylacznikow-rcd
elektrykmłody

Re: Zawód elektryka

Post autor: elektrykmłody »

Wielu elektryków do instalacji elektrycznej, poleca również dobrej jakości osprzęt - https://www.ospel.pl/ to dobry i ceniony producent. W swojej ofercie ma wiele modeli, których wygląd możemy dopasować do naszego wnętrza, elektrycy cenią go jednak za łatwość w montażu, niezawodność oraz wytrzymałość przez długie lata. To osprzęt, który jest też bardzo funkcjonalny np. ściemniacze.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 988
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

Re: Zawód elektryka

Post autor: kazna »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://czujniki.com.pl
ODPOWIEDZ