Uzdatnianie wody

Surowce, sprzęt, budowa. Wszystko o przemyśle.
artiś

Uzdatnianie wody

Post autor: artiś »

Jeśli chodzi o proces uzdatniania wody to mogę polecić tę firmę: https://scieki-woda.pl/uslugi0.html bardzo mi pomogli i są naprawdę godni zaufania. Jestem zadowolony ze współpracy i z jej efektów. Świetna firma.
Mańek

Re: Uzdatnianie wody

Post autor: Mańek »

W temacie profesjonalnego uzdatniania wody, to mogę polecić firmę Klarsan. Wykonują badania i testy obciążeniowe, dobrali mi system do filtracji wody ze studni. Woda była jak błoto, teraz jak mineralna :)) Zdecydowanie polecam - https://www.klarsan.pl/
małwa

Re: Uzdatnianie wody

Post autor: małwa »

Nie zapomnijcie, że mając studnię, też trzeba sprawić, żeby woda w niej była czysta, a na pewno tak, którą z niej czerpiemy. Od tego jest taka https://www.dambat.pl/pobierz.html pompa. Akurat z dambatem mam dobre doświadczenia, bo oni mają niskie ceny, a jakość w porządku. Zresztą ostatnio to dopracowywali swoje sprzęty.
mała

Re: Uzdatnianie wody

Post autor: mała »

A no widzicie, jednak można z takiego tematu zrobić ciekawy i rozwinięty wątek. To może ja dodam od siebie, że możemy przecież dodatkowo sprawdzić sobie na przykład Watermark sklep z pompami głębinowymi . Tu macie też ciekawe doposażenie, które się przyda. Coś jak pisze małwa, z tym że od firm, jakie są już od dawna znane. I to sie przydaje.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 296
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Uzdatnianie wody

Post autor: kilobajt »

Faktycznie gdy korzystamy z wody ze studni głębinowej to najprawdopodobniej będziemy musieli również tą wodę uzdatniać. Jeśli ktoś się interesuje tematyką wodny to polecam przeczytanie artykułu https://www.dostudni.pl/zanurzeniowe-po ... ,b117.html gdzie ciekawie opisano zasadę działania oraz zastosowanie pływakowej pompy zanurzeniowej.
ODPOWIEDZ