1% podatku dla dzieci

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 92
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:42

1% podatku dla dzieci

Post autor: kasiunia »

Już najwyższy czas pomyśleć o rozliczeniu swojej deklaracji PIT za 2018.Jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś podsunę ci myśl jak przy tej okazji pomóc innym - w tym wypadku dzieciom.Fundacja na rzecz dzieci to min. Fundacja Pociecha , zajmuje się pomocą dzieciom z rodzin niewydolnych wychowawczo.Aktualnie fundacja prowadzi zbiórkę funduszy na remont Świetlicy Środowiskowej "Garaż" w Opolu oraz zbiórkę funduszy na kolonie wakacyjne dla dzieci. Przekazując swój 1% podatku na rzecz fundacji pomagasz dzieciom. pzdr
Awatar użytkownika
piłka
Posty: 49
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:19

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: piłka »

A co powiecie na to, aby swój 1% podatku oddać na osoby niepełnosprawne? Takie osoby też potrzebują naszej pomocy. Zapoznajcie się na przykład z działalnością Stowarzyszenia Św. Celestyna: https://celestyn.pl/. Dzięki niemu osoby niepełnosprawne mogą się rozwijać.
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 6
Rejestracja: 11 kwie 2019, 16:16

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: Sonia »

Zgadzam się z wypowiedzią poprzedniego użytkownika. Wydaje mi się, że ma rację.
Próbowałem usnąć, ale bez skutku. Nie można spać, gdy człowiek pełen jest uczuć, których nie da się wypowiedzieć słowami.
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 131
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:23

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: halynka »

Zastanawia mnie to, czy przekazujecie swój 1% podatku na jakąś fundację? Ja usłyszałam ostatnio o Fundacji szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która zajmuje się pomocą dzieciom chorym. Ja będę wspierać tę fundację i jeśli Wy też możecie. Pamiętajcie, że dobro wraca.
Awatar użytkownika
guru123
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2019, 16:56

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: guru123 »

Dobro wraca wraca! Ja także aktywnie wspomagam fundację Szlachetnego Gestu! Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej fundacji - http://szlachetnygest.pl. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 335
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: 1% podatku dla dzieci

Post autor: mczay »

A jak rozliczacie swoje PIT-y? Ja w tym roku zamierzam rozliczyć się przez internet. Przy wypełnianiu deklaracji PIT - 37 zamierzam wzorować się na stronie: https://www.e-pity.pl/abc_podatki/deklaracje/pit_37/ , gdzie jest instrukcja, jak poprawnie go wypełnić. Polecam.
ODPOWIEDZ