Dom seniora Familia

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
Fortunat1983
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 14:52

Dom seniora Familia

Post autor: Fortunat1983 »

Witam. Co wiecie na temat całodobowego domu opieki Familia? Może ktoś z waszych bliskich tam przebywa? Czy według was to dobre miejsce dla starszych osób z różnymi schorzeniami?
Awatar użytkownika
Ira_87
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2020, 9:48

Re: Dom seniora Familia

Post autor: Ira_87 »

Sądzę, że to odpowiednie miejsce, bo w Familii pracują doświadczone pielęgniarki, więc opieka medyczna jest dla nich kluczowa. Poza tym mieszkańcy mogą liczyć na zawsze świeże posiłki i ciekawą organizację czasu wolnego :)
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Dom seniora Familia

Post autor: steffi »

No i to jest bardzo ważne - miła atmosfera, profesjonalne pielęgniarki. Wysyłając swoich rodziców, dziadków, dowolne osoby z rodziny do takich miejsc możecie przecież też je odwiedzać, sprawdzać jak się czują w nowym miejscu. Moja mama sama powiedziała, że chciałaby kiedyś pójść do domu spokojnej starości. Jeżeli sami zajmujecie się seniorami to sprawdźcie sobie tu firmę https://www.brandvital.eu/aparaty-sluchowe/ i ich sprzęt medyczny. Aparaty słuchowe mogą tu wam się przydać.
Awatar użytkownika
Kamil87
Posty: 32
Rejestracja: 03 lip 2019, 23:48

Re: Dom seniora Familia

Post autor: Kamil87 »

Ja mam bliską osobę w zakładzie leczniczo-opiekuńczym w Nowym Dworze Mazowieckim. Zakład nazywa się "Dom Rodzinny". To dobra placówka, z wykwalifikowanym personelem. Jeśli ktoś z Was szuka domu opieki właśnie w tych stronach to serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
nikelodon18
Posty: 354
Rejestracja: 26 sie 2019, 15:17

Re: Dom seniora Familia

Post autor: nikelodon18 »

Tym, którzy poszukują domu seniora w Trójmieście polecam "Harmonię" http://domsenioraharmonia.pl/ . To własnie tam przebywa moja babcia, która jest niezmiernie zadowolona z tego miejsca - zarówno warunków, bardzo domowych jak i lokalizacji!
Korożek

Re: Dom seniora Familia

Post autor: Korożek »

Miasteczko seniora - prestiżowy dom spokojnej starości w formie miasteczka. Dodatkowo znajduje się pałac z centrum rehabilitacyjno-rekreacyjnym, centrum medyczne Seniora z lądowiskiem dla helikoptera. Super miejsce dla starszych ludzi.
Korożek

Re: Dom seniora Familia

Post autor: Korożek »

Korożek pisze: 23 paź 2020, 11:32 Miasteczko seniora - prestiżowy dom spokojnej starości w formie miasteczka. Dodatkowo znajduje się pałac z centrum rehabilitacyjno-rekreacyjnym, centrum medyczne Seniora z lądowiskiem dla helikoptera. Super miejsce dla starszych ludzi.
Więcej informacji na stronie WWW - http://miasteczko-seniora.pl/prywatny-d ... i-seniora/
opiumć

Re: Dom seniora Familia

Post autor: opiumć »

ja mysle, o domu seniora dla mojej babci http://podtopolami.eu Idealne rozwiązanie dla osób pracujących, które chcą zajmować się swoimi bliskimi, ale też nie chcą/nie mogą porzucać pracy. Starsza osoba przebywa w takim ośrodku w dzień a popołudniami wraca do domu.
ODPOWIEDZ