Dziecko w samochodzie

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
Dagmara_87
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2021, 4:45

Dziecko w samochodzie

Post autor: Dagmara_87 »

Cześć. Co robicie, żeby zapewnić waszym pociechom maksymalne bezpieczeństwo podczas podróży autem? Oczywiście obowiązkowe są foteliki samochodowe, ale słyszałam też o różnych akcesoriach do fotelików i tym podobnych. Swoją drogą gdzie kupowaliście fotelik? Jeśli bylibyście zainteresowani, to mogę polecić wam super sklep z tego typu asortymentem:)
Różański

Re: Dziecko w samochodzie

Post autor: Różański »

Zależy w jakim wieku dziecko. Jak takie do 3 lat, to własciwie jedyne rozwiązanie to fotelik RWF. Innego rozwiązania nie widzę. Przy starszym mozna kombinować. Na początku fotelik a potem http://smartkidbelt.com/. Dla starszego dziecka taka alternatywa jest bardzo fajnym pomysłem. I działa skutecznie.
Podróżnik88

Re: Dziecko w samochodzie

Post autor: Podróżnik88 »

Dla mnie najważniejsze jest życie i bezpieczeństwo mojego dziecka. Uważam, że na foteliku nie powinno się oszczędzać. Kupno dobrego fotelika to jest inwestycja w życie naszej pociechy. Ja wybrałem sklep internetowy: https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe-dzieciece.html . Przy zakupie wybranego fotelika można również rozejrzeć się za organizerem na fotel. Na pewno ułatwi to nie jedna podróż.
ODPOWIEDZ