lekka i stylowa spacerówka do miasta

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
tamiraśka

lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: tamiraśka »

Hej hej :) szukam wózka typowo miejskiego musi być lekki, kompaktowy, nowoczesny ( a nie taki z poprzedniej epoki ). Mój budzet to max 700-800 zł. da się coś fajnego kupić w tej cenie? :)
fęcia

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: fęcia »

hejka, no pewnie, ze się da :) ja mam na oku minima plus z EASYGO ale będziemy go kupować po nowym roku bo jeszcze corka w gondoli jezdzi.
Rózka

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: Rózka »

my mamy mimima plus z easy go własnie i wiem jedno - nie zamieniłabym jej na nic innego. KAPITALNA! lekka, zwrotna, super się prowadzi.
tamiraśka

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: tamiraśka »

dzięki dziewczyny zerknęłam własnie i widze, ze idealnie mieści się w moim budżecie. Napiszesz coś wiecej na temat tego wózka ?
Rózka

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: Rózka »

tamiraśka pisze: ↑17 gru 2020, 13:12 dzięki dziewczyny zerknęłam własnie i widze, ze idealnie mieści się w moim budżecie. Napiszesz coś wiecej na temat tego wózka ?
to taki typowy minimalistyczny wózek, bardzo lekki. ma spore koła i wysoką prowadniće ( coś około 105 cm a na tym mi zalezało bo mąż jest bardzo wysoki). No i ta modna pastelowa kolorystyka... czad!
żaba

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: żaba »

Wózek spacerowy nowoczesny powinien mieć dużą budę, musi być lekki i łatwo się składać i rozkładać. Jak ja wybierałam spacerówkę to pod tym względem najlepiej się prezentował x-lander x-go
tamiraśka

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: tamiraśka »

Rózka pisze: ↑18 gru 2020, 13:10
tamiraśka pisze: ↑17 gru 2020, 13:12 dzięki dziewczyny zerknęłam własnie i widze, ze idealnie mieści się w moim budżecie. Napiszesz coś wiecej na temat tego wózka ?
to taki typowy minimalistyczny wózek, bardzo lekki. ma spore koła i wysoką prowadniće ( coś około 105 cm a na tym mi zalezało bo mąż jest bardzo wysoki). No i ta modna pastelowa kolorystyka... czad!
dzięki bardzo za informacje :) poczytałam opinie i okazuje się, ze osis cieszy się dużą popularnością i fajne opinie zbiera. będę go zamawiać w tym tygodniu tylko się jeszcze nad kolorem zastanawiam :)
miśka521

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: miśka521 »

Wydaje mi się, że Twoje oczekiwania powinna spełnić spacerówka EasyGo Minima Plus. Ja jestem nią zachwycona. Leciutka, niewielka a więc też łatwa w transporcie. Dobrze się podbija i prowadzi więc kompletnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam :)
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: ewe211 »

Odpowiedź nasuwa się sama - EasyGo Virage. Świetny wózek, niezwykle stylowy, w dobrej cenie. Łatwo się składa - ja jestem zachwycona i mój syn też chętnie w nim jeździ. Z czystym sumieniem polecam ten właśnie model - oglądałam kilka wózków od EasyGo i mimo, że wszystkie są naprawdę porządne (co widać na pierwszy rzut oka) ten przekonał mnie do siebie najbardziej.
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:36

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: mokka »

A ja mam spacerówkę x-fly od x-landera i kupiłam ją specjalnie na wyjazd samolotem bo jest leciutka, łatwo się składa w małą paczkę i można ją nosić jak torbę ale używamy jest teraz na co dzień, a więc jest świetna do miasta ale na plaży też dała radę. Jak na taki wózek ma zaskakująco dobrą amortyzację.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: mczay »

Od razu przyszła mi na myśl moja Minima Plus od EasyGo. Wózek idealnie wpisuje się w Twoje wymagania i opis. Na plus wózka działa cena i jakość. Nie mam żadnych uwag co do wózka, to był dobry wybór i jestem pewna, że będzie podobać się i Tobie, więc bez chwili zawahania polecam.
ważka

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: ważka »

Od razu pomyślałam o EasyGo Minima Plus, którą sama mam :D Nie będę się o nim zbyt wiele rozpisywać. Powiem tylko, że jak na moje potrzeby to naprawdę był trafiony wybór i faktycznie w mieście wózek doskonale się sprawdza. Jestem też zadowolona z niego w podróżach :)
dół987

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: dół987 »

Polecam EasyGo Virage. ja jestem pod wrażeniem tego wózka, że tak tani może być aż tak mocno praktyczny. Kosztował naprawdę niedużo, a jakością zachwyca. Sama używam go już prawie rok i nie mam do niego zupełnie żadnych zastrzeżeń. Warto go wybrać :)
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: dylewska »

Mam bardzo dobry wózek i spacerówkę do niego ale chcę też mieć lekką dodatkową spacerówkę, przeglądałam właśnie internet i trafiłam na nowość, x-follow. Spodobał mi się ten wózek od razu bo jest bardzo starannie zrobiony i to się rzuca w oczy. Tu https://www.youtube.com/watch?v=bFld4GvBPtk na filmiku prezentuje się fantastycznie
Różyczka

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: Różyczka »

Automatycznie pomyślałam o swojej Minimie Plus od EasyGo. Kupiłam go głównie po to, aby śmigać nią po mieście i radzi sobie doskonale. Duży plus za to, że w podróżach nie jest uciążliwa, bo zajmuje mało miejsca po złożeniu i jest tak lekka, że nie trudno ją wpakować do bagażnika.
Waśka

Re: lekka i stylowa spacerówka do miasta

Post autor: Waśka »

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej spacerówki w nowoczesnym wydaniu i jednocześnie aby była przede wszystkim wygodna dla maluszka to sprawdźcie modele Recaro Kkids https://www.recaro-kids.pl/wozki/spacerowki.html my wybraliśmy wersję Easylife 2, waży bardzo mało bo ok 6kg. Ma świetny mechanizm umożliwiający złożenie wózka jedną ręką a jego wielkość po złożeniu sprawi, że w bagażniku pozostanie wiele miejsca na zakupy. Warto rozważyć, nam na pewno posłuży jeszcze przy kolejnym dziecku ;)
ODPOWIEDZ