Najlepsze wózki dziecięce

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
Herma
Posty: 26
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:18

Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: Herma »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą renomowanego sklepu umalucha.pl. Zakupisz w nim wiele wyjątkowe wózki dla dzieci jak np. Model Cybex Priam https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam ... nfigurator. Ten wózek ma wyjątkowy design i jest bardzo komfortowy.
Awatar użytkownika
Daenerys
Posty: 81
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:38

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: Daenerys »

Wózek to jedno, warto tez mieć, aby wyjść na szybko z domu, albo na dłuższy spacer nosidło od kinder hop, to jest dopiero fajna sprawa :) Szybka i skuteczna, nie trzeba tahac wózka ze soba, zakładamy tylko nosidło i ruszamy na miasto !
Awatar użytkownika
sasandraaa
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2020, 10:10

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: sasandraaa »

Na miacho to najlepsza spacerówka ;) https://kinderprams.pl/19-wozki-spacerowe-parasolka polecam ten sklep, byłam mega zaskoczona jak fajnie doradzili, wózek po 2 dniach był już u mnie i od 1,5 miesiąca używamy sobie na osiedlu, świetnie się sprawdza, cichutki, lekki, dla drobnej mamy super
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: straciatella »

A ja mam spacerówkę x-fly od x-landera i kupiłam ją specjalnie na wyjazd samolotem bo jest leciutka, łatwo się składa w małą paczkę i można ją nosić jak torbę ale używamy jest teraz na co dzień, a więc jest świetna do miasta ale na plaży też dała radę
Awatar użytkownika
dianna.toy
Posty: 12
Rejestracja: 15 maja 2020, 11:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: dianna.toy »

Zdecydowanie lepiej postawić na funkcjonalny wózek 2w1, który ma zarówno gondolę jak i spacerówkę.
Awatar użytkownika
miodzio30
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 18:10

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: miodzio30 »

W internecie jest również mnóstwo takich ofert. Warto je przejrzeć.
Z miłością jest jak z kwiatem. Zakwita nagle, w najbardziej nieoczekiwanym momencie, ukazując całe swoje piękno.
Awatar użytkownika
pelikannowy
Posty: 114
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:57

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: pelikannowy »

Dosyć fajną alternatywą są także przyczepki rowerowe dla dzieci. Taki dodatek pozwala na łatwe przemieszczanie się na rowerze, ciągnąc za sobą malucha, siedzącego w wygodnym otoczeniu. Częściej korzystam z takiej opcji, niż klasycznego wózka! Firma Guliwer www.guliwer.net wypożycza tego typu wózki - gdy pojawia się u nas chęć na tego typu wycieczkę to korzystamy z oferowanych przez nich przyczepek!
Awatar użytkownika
rubie62
Posty: 6
Rejestracja: 07 cze 2020, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: rubie62 »

Czy któraś z Was kochane mamy, zdecydowała się na używany wózek?
Awatar użytkownika
amaya31
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2020, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: amaya31 »

Ja kupiłam używany wózek, dobrze mi służy.
Awatar użytkownika
rahul.hermann
Posty: 6
Rejestracja: 09 cze 2020, 19:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: rahul.hermann »

A gdzie najłatwiej znajdę w sieci wózek dla bliźniaków? :?:
Awatar użytkownika
polena
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:37

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: polena »

Najlepszy wózek dziecięcy jak dla mnie to Riko Qubus Gold. Posiada on wszystko to co powinien posiadać znakomity wózek, świetny wygląd, solidną konstrukcję i wyposażenie które zapewnia nie tylko wygodę ale również bezpieczeństwo. Stelaż pokryty jest powłoką galwaniczną, hamulec centralny a przednie koła z blokadą do jazdy prosto.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 21
Rejestracja: 25 lip 2019, 18:59

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: Olkka »

Mam anexa l/type i jestem z niego bardzo zadowolona. Łatwy w obsłudze, poręczny, zgrabny i zwrotny. Wygodnie i lekko się prowadzi i co ważniejsze- nie zajmuje wiele miejsca.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: steffi »

Jeden z podstawowych zakupów wyprawkowych. Tu modeli jest masa, nawet chyba więcej niż samochodów :D Ciężko się na coś zdecydować. Teraz też zaopatruje się na zapas w ubranka dla dziecka. Mam już upatrzone na https://www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat nawet można tu liczyć na bardzo fajne promocje na niektóre rzeczy.
Awatar użytkownika
devlin
Posty: 84
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:44

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: devlin »

to zależy kto czego szuka :) ja np będę kupować model AXO z firmy Cavoe :) to spacerówka dla dzieci 0-22 kg. z mocnymi kołami, dobrą amortyzacją, sporym koszem na zakupy. Jest spory, bardzo nowoczesny, stabilny. chętni mogą dokupić jeszcze dodatkową gondolę czy torbę :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 333
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:24

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: mczay »

Ja mam Riko Basic Sport i bardzo mi odpowiada. Ma wiele plusów, a największym jest to, że jest lekki. Polecam
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:32

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: Amela22 »

Jak dla mnie anex jest zdecydowanie najlepszy. Jakość bardzo dobra a i cena przystępna. Ja mam e/type i jestem z niego zadowolona;)
Awatar użytkownika
kiera71
Posty: 7
Rejestracja: 15 wrz 2020, 13:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: kiera71 »

Czy są tu mamy, które kupiły wózek używany przez sieć?
Awatar użytkownika
mem002
Posty: 89
Rejestracja: 27 gru 2019, 11:43

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: mem002 »

Dla mnie nie ma lepszego niż Riko Side! To dla mnie istny ideał. Nie drogi, wyróżniający się wizualnie, komfortowy, z dużym siedziskiem i gondolą, a do tego naprawdę wielofunkcyjny, bo może służyć od pierwszych dni życia, do dnia odstawienia dziecka od wózka.
Aśka

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: Aśka »

Jak dla mnie anexy. Sama mam model e/type i bardzo wygodnie mi sie nim jeździ. Poręczny, zwrotny i łatwy w obsłudze z dobrą amortyzacją więc maluszek nie czuje praktycznie żadnych wstrząsów;)
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: dylewska »

One mi się podobały do momentu kiedy zobaczyłam x-landera na żywo, a zamówiłam go do domu przez internet, można tam o wszystko wypytać na stronie producenta na livechacie no i zamówić też prezentację online na żywo
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: dylewska »

:)
Gośka

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: Gośka »

Dla mnie zdecydowanie wózki marki Riko. Miałam do czynienia z kilkoma i wszystkie zrobiły na mnie równie dobre wrażenie, dlatego gdy szukałam wózka dla swojego dziecka, zdecydowałam się na tą markę. Ostatecznie mój wybór padł na Riko Basic Sport, który jest nowoczesny, ale ma też pompowane koła na których tak bardzo mi zależało.
Barbarką1

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: Barbarką1 »

Do wózków dziecięcych ważne są odpowiednie ubranka, dobrane zgodnie z porą roku. Sama szukałam różnego rodzaju ciuchów dla mojej córki i byłam pozytywnie zaskoczona odwiedzając stronę serduszko.pl. Szeroki asortyment, duży wybór, szybka dostawa i bardzo miła obsługa.
Jadźka

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: Jadźka »

Ja też niedawno zastanawiałam się nad wyborem wózka widłowego. Po dłuższym namyśle zdecydowałam się na model: https://dorjan.com.pl/featured_item/quick-premium/. Wózek charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz nowoczesnym designem. Dodatkowo jest wyposażony w system regulacji twardości zawieszenia, zamykany kosz na zabawki, pasy bezpieczeństwa oraz bezdętkowe koła.
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: ewe211 »

Moim zdaniem nie ma lepszych od wózków Riko, które mimo dobrej jakości są bardzo tanie. Mój wybór padł na Riko basic sport. Od razu wiedziałam, że wybiorę wózek z pompowanymi kołami, a do tego to jeden z tańszych w ofercie tej marki. Sprawdza się dobrze w każdym miejscu i na każdym terenie, zapewniając dziecku komfortowe spacery, a mi prowadzenie wózka.
Płaszczka

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: Płaszczka »

Najlepszy w moim odczuciu jest Riko Basic. Jego cena to zaledwie 1000zł, a ma naprawdę dużo do zaoferowania. Jest to wózek na cały okres wózkowania, a siedzisko spacerówki składa się razem z ramą, dzięki czemu po złożeniu zajmuje mniej miejsca. Polecam
Awatar użytkownika
mokka
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:36

Re: Najlepsze wózki dziecięce

Post autor: mokka »

Każda z nas poszukuję czegoś inego jeśli chodzi o wózki i cieszę się że jest aż tak duży wybór żeby można było sobie dopasować idealny dla siebie. Dla mnie ideałem jest x-lander bo nie tylko pięknie wygląda ale też jest bardzo wygodny i bezpieczny dla dziecka i funkcjonalny
ODPOWIEDZ