Najlepszy psycholog w Łodzi

Sprawy rodzinne, opieka nad dziećmi. Zabawki dla maluchów, wózki, codzienne radości.
Awatar użytkownika
Hermaania
Posty: 35
Rejestracja: 28 sty 2019, 12:19

Najlepszy psycholog w Łodzi

Post autor: Hermaania »

Szukasz dobrego psychologa w Łodzi? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z http://centrum-futurum.pl/. To najlepsze miejsce, gdzie możesz liczyć na terapię indywidualną lub terapię grupową.
Awatar użytkownika
lizidizi
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Najlepszy psycholog w Łodzi

Post autor: lizidizi »

Tylko poradnia psychologiczno behawioryczna w łodzi na ul. źródlanej - sa najlepsi
Awatar użytkownika
Mariianna
Posty: 35
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: Najlepszy psycholog w Łodzi

Post autor: Mariianna »

W Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej znajduje się poradnia Salomon http://poradniasalomon.com.pl/psychiatria/ Jest ona podobno bardzo polecana ze względu na wielu doświadczonych i empatycznych specjalistów. Znajdziecie tu szeroką pomoc z zakresu zarówno psychologii jak i psychiatrii. Zapoznajcie się z ich ofertą jeżeli potrzebujecie pomocy problemami psychicznymi, czy też nadmiernym stresem, uzależnieniami.
Ańka

Re: Najlepszy psycholog w Łodzi

Post autor: Ańka »

Możesz skorzystać z pomocy psychologa online, wtedy nie ograniczasz poszukiwań jedynie do Łodzi. Ja mam terapię z wetalk i bardzo mi się ta forma kontaktu podoba. Jak mam potrzebę to umawiamy się na spotkanie wideo, a tak prawie codziennie kontaktujemy się tekstowo, więc jest to super rozwiązanie bo kiedy tylko potrzebuję dostaję wsparcie, nie muszę czekać na kolejną sesję.
Przemysław

Re: Najlepszy psycholog w Łodzi

Post autor: Przemysław »

A może postawcie na zdalną terapię? Mnie to przekonuje, bo pozwala to oszczędzić mnóstwo czasu. Dobrym przykładem tutaj jest klinika psychomedic. Na stronie https://psychomedic.online/ możecie zorganizować dla siebie zdalne konsultacje, które realnie pomogą Wam rozprawić się z problemami. To bardzo ważny element.
ODPOWIEDZ